Wpis z mikrobloga

ma ktoś więcej o informacji o tym filmie i występujących?
cokolwiek wiecie ze wszystkiego będę zadowolony
jak możesz daj plusa żeby dotarło do większej ilości osób
w internecie bardzo mało jest na ten temat
słyszałem że nagrano 140 godzin materiału i że tam było nagrane między innymi jak znaleźli kilka szkieletów może to tylko głupia historyjka a może gdzieś część zakulisowych materiałów udostępniono
#film #dokument #rosja #bezdomnosc #moskwa
  • 7
@Kaczor2222: Do tej pory wątpię, że którekolwiek z tych dzieciaków żyje. Oni zaczęli wąchać klej w wieku około 10 lat... chyba nie oczekujesz, że nagle wyszli na prostą i żyją normalnie? Szczególnie, że mówimy o kraju takim jak Rosja...
że którekolwiek z tych dzieciaków żyje.


@MichaelKind: znalazłem coś w ruskim internecie pisanej przez osobę którą te dzieci znała/kojarzyła że kilkoro z nich nadal żyje niestety nadal na bezdomności
o tych którym się udało zapewne nic nie wiem
pewnego dnia przestał ich widywać w na ulicach i tyle

chyba nie oczekujesz, że nagle wyszli na prostą i żyją normalnie?

oglądając film na początku przykuła moją uwagę ta dziewczynka tatiana/tania
miałem nadzieje
źródło: comment_1643563855S1WAhdg5YAnWEBpaeCm5gJ.jpg
Do tej pory wątpię, że którekolwiek z tych dzieciaków żyje.


@MichaelKind: już w 2009 roku reżyser mówił że cześć już nie żyje

Niektóre z tych dzieci już nie żyją, losy większości z nich są przesądzone – mówił bez złudzeń Andrzej Celiński.
@Kaczor2222: Dołujące wiem, ale te dzieci były skazane na taki los przez wszystkie organizacje/rząd rosyjski które marginalizowały ich problem oraz potrzeby od samego początku i ich śmierć była im na rękę - pozbycie się problemu. Tak samo robili z kalekami po drugiej wojnie światowej, kto się interesował i zna temat to wie o co chodzi...
Oni zaczęli wąchać klej w wieku około 10 lat...


@MichaelKind: nie znam się na tym możliwe jest że ta dziewczynka umarła właśnie od kleju?
znalazłem artykuł gdzie piszą że to od przedawkowania narkotyków
klej zaliczyli by do narkotyku?

Śmierć Tani, ślicznej, czternastoletniej, bezdomnej dziewczynki spowodowana przedawkowaniem narkotyków poraża i nie pozostawia nikogo obojętnym.