Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Od początku pisałem Jurek z rodziną.
Ale czekaj, czy ty przypadkiem nie korzystasz z gotowca na odpowiedzi? :D
Przecież nigdzie cie nie obraziłem

i w zamian za to mnie obrażasz.

na razie to ty mnie

Bo jak na razie zrobiłeś z siebie debila


A nie wiem kto nim jest jak nie widzi nic dziwnego w rodzinnej sieci spółek, w niejasnych usługach obcych oraz jak prowadzone były konkursy ofert na sprzęt
  • Odpowiedz
Od początku pisałem Jurek z rodziną.

Ale czekaj, czy ty przypadkiem nie korzystasz z gotowca na odpowiedzi? :D

Nigdzie cie nie obraziłem


@wpisynienawisci:

Sugerowaniem mi braku wiedzy, podczas gdy nadal czekam na odpowiedź na proste pytanie.

Dajesz- ile kasy z puszek trafia na konto Owsiaka. Powiedz, albo przyznaj się do błędu ¯_(ツ)_/¯


Wołasz mnie, a nie jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie i gdy udowodniłem Ci kłamstwo idziesz w zaparte. Nie
  • Odpowiedz
Złoty Melon zarabia dla WOŚP


@KakaowyTaboret: no i się wyjaśniło. Wośp zarabia na puszkach a złoty melon jest owsiaka. I po co było robić fkołki?
Dalej nie napisałeś też po co oprócz melona 5 innych spółek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież owsiak mógły brać wypłatę z WOSP jak jego żona i byłoby ok. Fundacja działa zbiera kasę, przekazuje kasę szpitalom i wszystko ok. Ale nie, 5 spółek
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci:

Rozpisałem się, ale usunąłem bo...

Nadal nie odpowiedziales.

ILE KASY Z PUSZEK TRAFIA NA KONTO OWSIAKA? Ile razy mam zadawać to pytanie?

Aha, Złoty Melon nie ma kasy z puszek Owsiak mógłby brać wypłatę z WOSP, ale zamiast tego zalozyl Zloty Melon który dla WOSP zarabia kasę i sam musi zarobić na swoją pensję- więc nie licz kasy ze Złotego Melona jako kasa z puszek jak coś.

Liczę, że w
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: już z 10 raz ale jak każdy sekciarz zaślepiony swoim guru nie zadasz sobie trudu refleksji ani nie pozwolisz wątpliwościom rozsiać się po głowie. Klapki na oczy, na uszy, nie widzisz nic i jak katarynka:
ile wzioł, no ile wzioł!!
Jak
zobacz synek to tyla doł, no kto?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ok, może nawet wiesz że stworzył sobie całą organizację i sieć spółek żeby pozarabiać
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci:

Przypomnę Ci co napisałeś:

Po prostu fundacja + zwrot kosztów bez kilku spółek i napełniania sobie brzuszków z pracy wolontariuszy i wpłat ludzi na dzieci.


Wiec czekam na odpowiedź- ile kasy z puszek trafia na konto Owsiaka.

Ok, może nawet wiesz że stworzył sobie całą organizację i sieć spółek żeby pozarabiać z rodziną i partnerami córek ale przymykasz oko bo 'szczytny cel', niech se podbierze trochę, ma prawo. Ja natomiast
  • Odpowiedz
Po prostu fundacja + zwrot kosztów bez kilku spółek i napełniania sobie brzuszków z pracy wolontariuszy i wpłat ludzi na dzieci.


@KakaowyTaboret: co tu jest nie tak? Zaproponowałem żeby pracował w fundacji i miał zwrot kosztów jakie ponosi. Niepotrzebne spółki i to w takiej ilości.
I owszem, napełniają sobie brzuszki z pracy wolontariuszy i wpłat bo to jest kwintesencja Wośp. Więc bez wośp Jurek z otoczeniem by sobie tych brzuszków nie
  • Odpowiedz
co tu jest nie tak? Zaproponowałem żeby pracował w fundacji i miał zwrot kosztów jakie ponosi. Niepotrzebne spółki i to w takiej ilości.


@wpisynienawisci:

Gdzie napełnia sobie brzuszek pracą wolontariuszy. Słucham.

I owszem, napełniają sobie brzuszki z pracy wolontariuszy i wpłat bo to jest kwintesencja Wośp. Więc bez wośp Jurek z otoczeniem by sobie tych brzuszków nie napełnili. Nigdzie na napisałem że wyciąga kasę z puszek oraz ile.


@wpisynienawisci:

Więc
  • Odpowiedz
tak bierze jego żona. To uważasz że nieuczciwie? :D


@wpisynienawisci:

Nie, gdyby brał to Jurek też nie uważałbym za nieuczciwe. Dlatego uważam, że jego żona dostaje kasę z pieniędzy zbieranych do puszek.

Jednak doceniam, że zamiast iść na łatwiznę sam wypracowuje zysk w spółce Złoty Melon który wpłaca miliony do WOŚP.

A Ty nadal nie odpowiedziałeś.

Uważasz, że gdyby Owsiak brał pensję z WOSP zamiast wypracowywać ją w Złotym Melonie byłoby
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret

a) Owsiak mógłby spokojnie utrzymywać się z wypłaty fundacji czy coś ale zamiast tego sam musi zarobić w Złotym Melonie na gadżetach WOŚP i innych działaniach rzeczywiście tragedia

b) zaangażowanie polityczne- PiS może pluć i obrażać wszystkich ale jak ktoś coś im powie to coś złego czy o coś innego chodzi?
c) Owsiak to nie polityk i nie swiety ma prawo do poglądów z którymi często się nie zgadzam

Owsiak mógł
  • Odpowiedz
Owsiak mógł zarabiać w WOŚP, ale bidulek nie chciał i założył kilka spółek XDDDD


@kurczakos1:

Które zarabiają dla WOSP... Jak on mógł zamiast po prostu brać pensje z WOSP sam musi ją wypracować jest ohydny, że tak działa xDDDDDDDDD

Wspominam, że za śmierć Adamowicza obarczyl "sytuację w kraju", pomijając orzeczoną schizofrenię paranoidalną napastnika, a Ty piszesz, że PiS obraża, no ja pier. ole XDD W ogóle porównujesz partię POLITYCZNĄ, która z
  • Odpowiedz