Wpis z mikrobloga

@czteropak: Czy usunięcie aukcji oznacza, że ktoś jest gorszy? Nie, po prostu ta aukcja nie była zgodna z regulaminem.


@fundacjawosp to proszę o informację jaki punkt regulaminu został złamany. Bo oczywiście do dnia dzisiejszego nie został podany żaden punkt regulaminu ani WOŚP nie odniosła się do listu otwartego w tej sprawie. Co to ma znaczyć że czasy się zmieniają? Kiedyś Owsiakowi nie przeszkadzało zarabiać kasy na mordercy, pedofilu. Dzisiaj czasy się
Punktujesz jedno (duże zaangażowanie polityczne, mnogość spółek z udziałem w zarządzie Państwa Owsiaków, nieadekwatne reagowanie na wybrane zdarzenia


@kurczakos1:

a) Owsiak mógłby spokojnie utrzymywać się z wypłaty fundacji czy coś ale zamiast tego sam musi zarobić w Złotym Melonie na gadżetach WOŚP i innych działaniach rzeczywiście tragedia
b) zaangażowanie polityczne- PiS może pluć i obrażać wszystkich ale jak ktoś coś im powie to coś złego czy o coś innego chodzi?
c)
@wpisynienawisci

By mieć kasę na życie zamiast żyć wygodnie z pieniędzy zbieranych przez dzieci na mrozie #pdk pracuje w spółce Złoty Melon.

Złoty Melon zajmuje się np siemashop, szkoleniami, konferencje, wydawaniem muzyki.itp. złoty melon przekazał WOŚP około 6,5 miliona PLN. Kilkukrotnie mniej z tego dostał Owsiak który ta spółka kieruje.

Aha- Owsiak jest też dziennikarzem muzycznym i daje wykłady.

Miło mi,że czegoś się dowiedziałeś :-) zawołasz i przeprosisz za mówienie kłamstw?
@KakaowyTaboret: @Haramb3: nie rozśmieszajcie mnie xD
Siemaszop sprzedaje koszulki związane z wośp, cała reszta też jest związana z wośp. Bez zbierania do puszki te wszystkie spółki Jurka, rodziny, córki, partnera córki by nie zarabiały. Nie macie pojęcia o księgowości i o tym co znaczą usługi obce, co i jak można fakturować żeby sobie i rodzinie zapewnić byt na zbieraniu przez dzieci kasy do puszek na inne dzieci. Jurek w 10
Pobierz wpisynienawisci - @KakaowyTaboret: @Haramb3: nie rozśmieszajcie mnie xD
Siemaszop sp...
źródło: comment_1643626209yfSskdjXIXojd6CsYaoTqi.jpg
Siemaszop sprzedaje koszulki związane z wośp, cała reszta też jest związana z wośp. Bez zbierania do puszki te wszystkie spółki Jurka, rodziny, córki, partnera córki by nie zarabiały. Nie macie pojęcia o księgowości i o tym co znaczą usługi obce, co i jak można fakturować żeby sobie i rodzinie zapewnić byt na zbieraniu przez dzieci kasy do puszek na inne dzieci. Jurek w 10 lat rozdysponował 90 mln w usługach obcych dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wpisynienawisci: no to nie wpłacaj tam kasy i tyle, twój wybór. WOŚP przeznacza ponad 90% na działalność statusową co jest znakomitym wynikiem, Owsiakowi przez lata różne rządy chciały się dobrać do dupy, bo łatwo w kogoś takiego się wali i od 20 lat nic złego mu nie udowodniono. A że na fundacji i okołofundacyjnych biznesach zarabia? Co z tego, wykonuje kawał roboty, jest twarzą fundacji która niesie pomoc. Dla niektórych może