Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wspólna znajoma podburza moją dziewczynę twierdząc, że źle ją traktuję, bo poprzednią bardziej rozpieszczałem.

Jakiś czas temu rozstałem się z dziewczyną, wobec której byłem nadopiekuńczy i traktowałem jak księżniczkę, a teraz w kolejnym związku szanuję się wymagając partnerskiego zachowania. Nie byłoby problemu, gdyby nie wścibska znajoma, która niestety siedzi z moją razem w pracy i często na przerwach rozmawiają.
Dziewczyna męczy mnie tekstami, że rozumie, że nie znamy się zbyt długo, ale ma nadzieję, że z czasem pokocham ją tak jak poprzednią i będą ją podobnie traktować, że rozumie, że jestem skrzywdzony i tak dalej. Problem w tym, że ja nie jestem skrzywdzony i nie kochałem poprzedniej bardziej niż ją, ale po prostu jestem mądrzejszym człowiekiem niż wcześniej. Nie mam zamiaru niańczyć partnerek i nie wynika to z żadnego urazu ani żalu, ale po prostu z tego wyrosłem. Nie będę dorosłej kobiety traktować jak dziecka przy moim cycu i wcześniej nie robiło to jej problemu dopóki znajoma jej nie nagadała jak poprzednią zabierałem na wycieczki, woziłem samochodem i kupowałem jej wszystkie zachcianki. Nie mam nic przeciwko wycieczkom, zakupom i podwózkom w razie nagłej potrzeby, ale udział w nich ma być między nami równomiernie rozłożony, a nie jak z poprzednią wszystko na moich barkach. Nie wiem jak wytłumaczyć to obecnej, bo do tej pory to rozumiała i dopiero teraz zaczęło się psuć, gdy znajoma namieszała jej w głowie i nie wiem jak to odkręcić.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #uczucia #feels #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f66adc99f26e000a5d0dbc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz wprost że uważasz że tamto podejście było błędne i to zepsuło wasz związek między innymi i nie masz zamiaru tak postepować, można o kogos dbać nie stając się czyjimś sługą i bankomatem. Jak zrozumie to spoko, jak nie to i tak ziarno niezgody zostało zasiane i będzie to powoli #!$%@?ć wasz związek albo staniesz się kolejnym niewolnikiem, no i wiadomo znajoma out, bo ewidentnie toksyczna
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym powiedziała wprost, jak to wygląda z twojej strony, bo może przez to czuć się niekochana przez Ciebie. Pewnie ma wrażenie, że tamta osoba była dla Ciebie w jakiś sposób szczególnie wyjątkowa i dlatego tyle byłeś w stanie dla niej zrobić, by jej to okazać, a jeśli chodzi o nią, to nie wykazujesz żadnej inicjatywy. I pamiętaj, pomimo tego, że taki model partnerski jest teraz sprzedawany w mediach, to
@AnonimoweMirkoWyznania: za dużo wykopu się naczytałes i próbujesz grać Alpha Chada, a dziewczyny widza, że z twoją kategorią wzrostowo-mordową możesz i powinieneś być uległym beciakiem.

To jest właśnie jeden z tych mitów pua, że gruby zakolak 170cm 4/10 może podejść do lasek 8/10 i wyrwać je na pewność siebie. To tak nie działa. Jak masz mordę 8+/10 to możesz być alfa w związku i laska będzie się starać bardziej od ciebie.