Wpis z mikrobloga

Siema Wykop,

Na moim kanale, wylądowała właśnie druga część prologu. W nim o naturalnych przygotowaniach do zawodów, progressie, pobycie w szpitalu, wejściu na bombę, progressie na bombie oraz sezonie 2020.

Zapraszam do oglądania i subskrypcji, na 1000 subów, #!$%@? jakieś fajne #rozdajo. :D

https://www.youtube.com/watch?v=JhJK9p-ljTs

#silownia
#sterydy
#dieta
#mirkokoksy
#lewusmusisz
#mikrokoksy
  • 9
@LuCzadoreQ: Siema, może i tak, ale merytorycznie już wszystko zostało powiedziane. Jakieś wstawki/Q&A merytoryczne na pewno będą się pojawiać, ale w filmy typu "TOP 3 ćwiczenia na klatę", "Dlaczego Twój biceps nie rośnie?" nie będę się raczej bawił.

Te 2 pierwsze filmy miały przybliżyć ludziom jak wyglądały moje początki, kolejne filmy będę już ze wstawkami z treningu, update'mi z przygotowań, treningami z kulturystami, dniami jedzenia no i będę też brał pod
Te 2 pierwsze filmy miały przybliżyć ludziom jak wyglądały moje początki


@Lewusx: Wiesz, szczerze i bez urazy, ale 99% odbiorców nie jest i nie będzie tym zainteresowana póki co. Nie osiągnąłeś jeszcze nic sporego na scenie BB, nie jesteś rozpoznawalny w tej branży, znają Cię praktycznie ludzie z wykopu i znajomi. Takie materiały się przyjmą później i też nie w formie 40 minutowego monologu w jednym tonie (to nawet na cardio
@Poemat: Ale ja o tym mówię na początku pierwszego materiału, nie musisz mnie uświadamiać kim jestem, a raczej kim jeszcze nie jestem. :D

To co napisałeś, jak najbardziej biorę do siebie. :)
@Lewusx obejrzę sobie, zobaczymy co tam ciekawego:D w sumie to myślę, że bombowe 'know-how' byłoby spoko, mimo że niby dużo tego w sieci. Sam się przymierzam do wejścia na bombe i miło byłoby posłuchać i podpytać kogoś doświadczonego