Wpis z mikrobloga

@materazzi: to gry takie z dawnych automatów z początków lat 90, można na kompie grać na emulatorze MAME 32.
Ta akurat to zdaje się Peter Pan, albo jakoś.
To super zabawa była z tym romem, zwłaszcza, że można grać z w kilka osób na jednej klawiaturze.
Ja ze swojej strony polecam tytuły:
The punisher
Knights of the round
Final Fight to średnio lubiłem, ale to klasyka z tych gier
Captain Commando