Wpis z mikrobloga

Pod wszystkim co robił Olgierd do tej pory podpisywałem się obiema rękami, jednak oskarżanie Obszaru o lateksiartwo jest błędem. On robi kontent "popularnonaukowy", który ze względu na swoją konwencje nie powinien być postronny. To że powiedział, że nie sądzi żeby ruda rura stała za wyciekiem sekstaśmy majora to po prostu jego opinia, a nie stwierdzenie, że rudy śmieć jest spoko. To samo jeżeli chodzi o opinie o dowodach Olgierda na sradka. Niech zweryfikuje je prokuratura. Nie podchodźmy do lateksiarstwa zerojedynkowo.

#muremzaobszaren
#kononowicz
  • 11
@Mr_TBA: a nie wiem, oglądam od nie dawna. Nie znam za bardzo postaci. Kto to jest ten Sławek? Szef? I on tak pozwala temu obszarowi używać swoich materiałów i gadać co chce? Obiektywnie oczywiście, neutralnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PlusJeden: Nie wiem czy jest lateksem czy nie, ale skoro twierdzi, że nie będzie się wypowiadał, bo nie ma dowodów, to dlaczego twierdzi że to nie rudy? Skoro nie ma dowodów, to znaczy, że nie wiadomo czy zrobił czy nie, a on jawnie powiedział, że myśli, że to nie on.

Znając całą otoczkę koło uniwersum i wszystkie fakty o kamerach, dostępie do komputera, kont na tipply, youtube itd, koleś nagle
@twojmlodszybrat: Messi też jest lateksem, skoro miał na kanale szoty z mlecznego człowieka i lajtów strusia? Poza tym nie widzę nic złego w nie pluciu na górską kreaturę. Niech sobie tworzy kontent jaki chce. Jakby zaczął mówić, jak to sradek POmaga a nie hejtuje to co innego.