Wpis z mikrobloga

Ohoho Szanowne Państwo, w końcu mamy taką sytuację, że Łukasz dostał pstryczka w nos od "społeczności"
Zobaczymy tylko jakie będzie jego ostatnie słowo. :*

ja odnoszę wrażenie, że jednak ten film jest trochę inwalidzki. Widać po prostu, że autor też został wytrącony z równowagi i postanowił postawić się przypuszczonym oskarżeniom.

Tu akurat mogę powiedzieć, ze jestem w stanie się zgodzić z taka argumentacją akolitów kręgu Oli, ale rzecz jasna obustronnie.
1. Nie wypada być neutralnym wobec sytuacji ogólnolatexowej.
2. Nie wypada być neutralnym wobec jakiegoś hejtującego wszystko co się rusza maniakalnego patusa.

To jest taka sytuacja jak ktoś leży na chodniku, ale nie podejdziesz pomóc czy coś tylko pójdziesz dalej, bo brudny, bo dziwny i zabierze ci czas.

Nie uznaję też takiej argumentacji, że to kanał tylko dla jaj, bo nie jest to kanał dla jaj.
Powiadaj, że "merytoryczno-rozrywkowy".
Tylko pytanie, merytoryczny czy rozrywkowy?
Bo po zajrzeniu na ten kanał widzę, że filmy dotykają konkretnych tematów.
Analizy psychiczne, charakterystyka, afery, informacje bieżące.
A nie tylko śmieszne żarty ze Szkolnej 17 i odtwarzanie potraw tam pichconych.

Trzeba umieć sobie odpowiedzieć, czy tworząc taką opiniotwórczość dla mniej wtajemniczonych unikając kontrowersji pokazuje się rzetelnie dane wydarzenia czy nie.
Bo jeśli się robi to unikając pseudowojenki i potencjalnej krytyki to nie.

Ja też jak chyba każdy oglądałem sobie Szkolną tylko dla beki, ale było to w 2018 roku.
Wtedy wszystko było proste jak drut, nikt tam nie mieszał, nie łamał prawa i nie robił syfu wszędobylskiego.
Przez który też wtedy później odpłynęło sporo ogarniętych widzów, których zastąpiły patologiczne napływki z tagów pato, bonzo i innego dna wartościowego internetu.

Ale dzisiaj takiej Szkolnej nie ma już od ponad dwóch lat, są maniakalni hejterzy, są ludzie obsesyjni. Patologiczna twarz tego uniwersum również od strony widzowskiej pokazuje się w pełnej krasie.

A co by było, gdyby Mexicano popełnił samobójstwo albo wrócił do picia przez zmasowany hejt?
A co by było, gdyby Kononowicz zmarł jesienią 2020 roku lub Suchodolski się zaćpał na posesji albo w lesie.
Zawsze mnie ciekawi, gdzie wtedy by byli ci "neutralsi", a raczej spłakani o pozytywny PR za wszelką cenę konformiści.

#kononowicz #patostreamy
  • 1
@salamsalejman: Sledze szkolna od masakrycznie duzego czasu. I uwazam ze nikt tam nie zasluguje na pomoc. Bo sa to zli ludzie. Praktycznie od czasu nitrosafari itp sledze tylko jakies wybiórcze szoty i przegladam wykop, kinga itp. Kazda z tych osob jest sobie winna. W szczegolnosci major. A przestalem wnikliwiej to sledzic bo nie lubie patrzec na skrajne upokorzenia. Wina jest po obu stronach sradek ze to wrzuca a major ze jest