Wpis z mikrobloga

Jadę sobie drogą powiatową, której nie znam. Ja z tych, że jak widzę ograniczenie 50 km/h to jadę 50 km/h. Nie żadne 60, 70, 90 tylko kurde 50. Przede mną zresztą jedzie spore BMW, które o dziwo też z tym nie ma problemu.

Za mną bohater odcinka, Iveco któremu się spieszy. Siada na zdarzaku. Mryga. Potem mryga bardziej. Macha rękami, widzę w lusterku.

Zaczął trąbić to nie wytrzymałem, opuściłem szybę i pokazałem mu ręką znak pokoju.

Nie nie faka, literkę "V" XD

Gość zjeżdża na boki, prawo lewo. Z naprzeciwka ruch nie pozwala mu wyprzedzić.

W końcu wyprzedził, na podwójnej przekraczając prędkość w cholerę.

Wyprzedził też BMW.

BMW włącza niebiesko-czerwone światła. XD

Zjeżdżają na stację.

Ja też zjeżdżam, a co, lecę szybko po hot-doga.

Jem patrząc jak janusz się telepie przed Policją i coś tam macha w moim kierunku. Zerknęli tylko i tyle.

To był dobry hot-dog, teraz mają promki na Shellu. Polecam brać dwa, bo jeden to trochę mało.

#polska #motoryzacja #samochody #policja #polskiedrogi #takbylo
  • 114
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: Brak kasy jak to we wszystkich gminach. Gmina oświetliła drogę.
Inwestować w drogę nie ma sensu na razie, bo więcej niż aut mieszkańców jeździ ciężarówek na budowy.
Mieszkańcy jako priorytet wybrali rozbudowę szkoły.
  • Odpowiedz
@mickpl: Jak czytałem o sporym BMW to miałem pewność, że dalsza część postu będzie dotyczyła tego, że przeszarżował z ratą leasingu i przez podniesienie stóp procentowych zaraz nie będzie go stać na ratę samochodu. Trochę się zawiodłem
  • Odpowiedz
to teraz wznieśmy się na wyżyny intelektualne i powiedzmy czemu tam było 50km/h? Teren zabudowany? Milion przejść dla pieszych? Czy może pola a budynki kilkaset metrów od drogi? Tak się rżnie obywateli na hajs.


@Pimenista: Jak jest niezabudowany, ale np. nawierzchnia jest beznadziejna, albo są jakieś ostre zakręty to też się takie znaki stawia. Stoi tam z jakiegoś powodu i nie byle randomowi oceniać jaki to powód.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pimenista "i oznakowanie ma sens" xD.
za granicą ja dostałem na drodze krajowej mandat za jechanie o 7 km/h szybciej niż mogłem. Jechałem 37 przez jakąś pusta wieś. Słuszne nowe przepisy w Polsce, może kierowcy się w końcu maucza
  • Odpowiedz
za granicą ja dostałem na drodze krajowej mandat za jechanie o 7 km/h szybciej niż mogłem. Jechałem 37 przez jakąś pusta wieś. Słuszne nowe przepisy w Polsce, może kierowcy się w końcu maucza


@Ovy: sam nie umiesz jezdzic a liczysz ze kary i ograniczenia z dupy naucza kogos..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mickpl: niebiesko-czerwone światła, jasne. A pewnie na shellu stał autobus i jak zajechałeś, to kierowca wyszedł i klaskał. A hotdoga, to świstak w sreberko zawijał.
  • Odpowiedz