Wpis z mikrobloga

Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębienie to brawo. Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu, a mam prawie 30 lat. Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki. Walcie się na ryj ci co tak mówią - ignoranci. Tfu. #koronawirus #zdrowie #medycyna
Pobierz wolemyszki - Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębi...
źródło: comment_1643445613HFBHy9B79coHJxL1yCxFcI.jpg
  • 251
@wolemyszki: Rok temu wyłączony na miesiąc, 10-12dni po 39.4*. Nie mogłem spać nie miałem siły jeść ani nawet do łazienki dojsc, ciągły ból głowy, kaszel i duszenie się, pomimo bycia młodym, silnym i zdrowym. Teraz przechodzę drugi raz i ledwo co zauważyłem, nawet leków nie biorę. Naturalne antyciała+szczepionka dały radę… dobrze bo trochę się obawiałem jaki ten kolejny raz będzie.
@justice_league: u mnie podobnie. Ja "jeszcze" (nie żebym chciał) ani razu lub bezobjawowo/prawie bezobjawowo natomiast połowica już drugi raz covidowa. W między czasie 2 dawki weszły. Teraz ją tak trzyma, że tydzień wyjęta z życia, a kaszel to ją tak trzyma, że stare gruźliki, nałogowi palacze się na za nią oglądają czy to nie jakaś ich koleżanka ;)
@wiem_wszystko:

@wolemyszki: czyli jak ja lubie srac na chodniku to kazdy ma to ogladac. To ta sama narracja. Ja przechodze ciezko to wszyscy maja sie szczepic i siedziec w domach.

Przede wszystkim narracja fałszywa. Koronawirus bywa groźny i z tym się nie ma co kłócić. Ale co? Ludzie w domu od dwóch lat siedzą mniej albo więcej. Szczepią się. Dało to coś?
Patrz OP: i tak #!$%@?, ciężko przechodzi.
To
przypominam Ci, że w tym kraju obserwacje lekarzy i badania statystyczne pozwoliły jackowi kurskiemu cudownie ozdrowieć z wirusa, także ich wiarygodność nie stoi na najwyższym poziomie, mówiąc kolokwialnie.


@InspektorDupa: przecież wiemy wszyscy, że to był taki sam szwindel jak u Djokovicia

Wczoraj tutaj nawet był raport ze Szwecji - ilość hostpializacji na 100k większa u podwójnie zaszczepionych niż nieszczepionych (ale najmniej po boosterze)


@justice_league: struktura wiekowa?
U mnie żona dwie moderny i 39 gorączki pare dni teraz słaba leży. Ja bez szczepień katarek parę dni i raz zabójcze 37.2


@justice_league: STOP! wstrzymać badania, wycofać szczepionki, justice ma dowód, szczepionki tylko szkodzą! ( ͡° ͜ʖ ͡°)