Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sjskaka Nie słuchałabym na Twoim miejscu rad randomow z internetu.

Ipp wspiera gojenie się tego co już powstało (zapalenie) i jest profilaktyka dla dalszego zapalenia (zmiana odczynu kwasnej tresci).

Hydroksyyzna dodatkowo obniży napięcie mm - nie próbowałabym bo nasili dolegliwości.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sjskaka Napisze jako random z internetu: jest coś takiego jak leki prokinetyczne wpływające na perystaltykę przewodu. Najsensowniejsze w tym co opisujesz a jakoś nikt tu tego nie doradził, nie wiem czemu.
  • Odpowiedz
@Wjolka pójdę, poproszę o dodanie jakiegoś leku. Dieta mnie nie leczy, ale w miarę stosuje, czasami się stołowałem jak szaman, ale raczej nic, jedynie jak zjem coś smażonego, pomidory czy chipsy to bardzo cierpię wtedy. Głównie mam problem z sennością pk posiłku, tak jakbym był pijany i to jedzenie było w żołądku za długo, mimo wagi 79 przy 187cm jak zjem to mam taki brzuch powiększony na 4-5h, do tego kaszel
  • Odpowiedz
  • 0
@Sjskaka Sa medyczne poduszki.
Myślę że dieta jest niezbędna - nie jedz tego po czym Ci gorzej.

IPP przez krotki okres (kilkutygodniowy) czasu na pewno Ci nie zaszkodzi, potem do rozważenia. Jakiś Prokit może bardzo pomóc przy systematycznym stosowaniu.
Inne leki wspomagająco typu sukralfat itd - do rozważenia ale cudów bym nie oczekiwała.
  • Odpowiedz