Wpis z mikrobloga

@wfd: Już lecę z fikołkiem, skoro tak nazywasz każdy argument który burzy Twój zero-jedynkowy świat.
Jestem za prowadzeniem sportowego trybu życia, sam uprawiam sport. Ale był bym przeciwny gdyby jakikolwiek rząd zaczął zmuszać ludzi do biegania 5 km dziennie dla ich dobra.
Nie rozumiesz, że można być przeciwko przymusowi szczepień, a mimo to się zaszczepić?
@Deence: Nie wiem jak jest. Ale chyba nie ma przymusu szczepień w Polsce. Więc nie bardzo rozumiem. Rozumiem, że przymus donoszenia ciąży przez kobiety, ci nie przeszkadza. Wolność jest wtedy, kiedy nam się podoba.
@niepopularna_opinia:
xD nic nie wspominałem o aborcji ale musiałeś sobie dorysować moje poglądy tylko dlatego, że nie lubię #!$%@? logiki (jak to robi OP).
A co do szczepień, owszem nie ma przymusu (i bardzo dobrze), co nie znaczy że nie należy protestować kiedy co jakiś czas pojawiają się tego typu pomysły. Segregacja sanitarna to również forma przymusu szczepień i podejrzewam że przeciwko temu prostują osoby na zdjęciu które wrzucił OP.
@Deence: Nie no, człowieku udajesz wielkiego obrońcę wolności. No więc sprawdzam, gdzie masz wolność. W sercu, czy w dupie. Jesteś hipokrytą. Jeśli szczepienie, to moje ciało, moja sprawa. Jeśli aborcja, to już nie działa.
Nie no, człowieku udajesz wielkiego obrońcę wolności.


@niepopularna_opinia: obawiam się, ze to tylko Twoje urojenia. Nie bronie mojej czy Twojej wolności tylko odpisałem OP-owi jak można nie popierać przymusu szczepień, a jednocześnie samemu być zaszczepionym i to wszystko nie będąc przy okazji hipokrytą.

Jesteś hipokrytą. Jeśli szczepienie, to moje ciało, moja sprawa. Jeśli aborcja, to już nie działa.


xDDDD a ten dalej swoje. W dupie mam to czy ktoś się skrobie
xDDDD a ten dalej swoje. W dupie mam to czy ktoś się skrobie czy nie.


@Deence: To spoko. Mam nadzieję, że pozostaniesz stały w swoich poglądach bo sporo ludzi na tym portalu robi fikołki. Ty pewnie taki nie jesteś.