Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy #mmavip #famemma osobiście uważam że rację w tej debacie miał jednak burmistrz, choć nie znam gościa nie wiem z jaką partią sympatyzuje, a stanowskiego szanuję jako internetowego zadymiarza, jednak jakby tak stanąć obok i spojrzeć na to obiektywnie to jeżeli podczas podpisania umowy na wynajem hali wszystko było zgodnie z prawem i sama impreza nie łamię w żaden sposób prawa to nie rozumiem dlaczego impreza miałaby się nie odbyć i dlaczego stanowski naciska burmistrza miasta? przecież to organizator odpowiada wizerunkiem za imprezę i za wszystkie związane z nią czynności, miasto jest tylko od wynajęcia hali i dopilnowania żeby wszystko było zgonie z prawem, nie może być takiej sytuacji że ktoś z siłą ludu przyjeżdża i mówi że ma być inaczej bo on ma własną opinię i naciska władzę na anulowanie co by nie mówić legalnej imprezy nie ważne jakim tłem będzie ona zabarwiona, dodatkowo to stanowski napędza tę galę i jestem praktycznie pewien że będzie pobity rekord PPV a burmistrz Wielunia zachęci nie jedną firmę transportową do przerejestrowania swojej działalności, tak (może i niestety) działa ten świat, nie ważne co mówią ważne byle mówili
  • 5
@taksanski_widelec: Tutaj po prostu pojawia sie kwestia moralna. Jezeli facet, ktory prowadził tak duża grupę, jaka był Pruszków, jest wynoszony na piedestał, jadąc na sławie swojej mafijnej przeszłości, odgrywa rolę " bossa" jakiejś organizacji, a burmistrz miasta świadomie daje na to zielone światło, to coś jest nie halo.
Ja nie zauważyłem, żeby Stano czepiał się o legalność tego przedsięwzięcia, tylko o etykę.