Wpis z mikrobloga

To pani Agnieszka, matka trójki dzieci. Agnieszka była w ciąży bliźniaczej i zgłosiła się do szpitala ponieważ jej stan zdrowotny zaczął się pogarszać. 23 grudnia 2021 zmarł pierwszy z bliźniaków, według rodziny kobiety, lekarze nie pozwolili na usunięcie martwego płodu, ponieważ "prawo w Polsce tego surowo zabrania". W związku z czym przez kolejne 7 dni, czekano, aż funkcje życiowe drugiego z bliźniaków samoistnie ustaną. Przez 7 dni Agnieszka nosiła w sobie martwy płód. Śmierć drugiego z bliźniaków nastąpiła dopiero 29 grudnia 2021 r. a do wydobycia martwych płodów doszło po kolejnych dwóch dniach.
Nie zapomniano jednak w porę poinformować księdza, aby przyszedł na oddział i odprawił pogrzeb dla dzieci.
Agnieszki nie udało się uratować, kobieta zmarła.

Rodzina Agnieszki udostępniła jej wizerunek oraz treść apelu, prosząc o udostępnienie i nagłośnienie informacji o jej tragicznej śmierci.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #aborcja #medycyna #zdrowie #4konserwy #konfederacja #prawo
saakaszi - To pani Agnieszka, matka trójki dzieci. Agnieszka była w ciąży bliźniaczej...
  • 206
  • Odpowiedz
@Felixu:

ciekawe czy doczekam czasów, gdy ten katoliban w polsce upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali

Na razie nie upada, trzeba mu pomóc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dr_Batman: A jest medycznie ok, że pacjentka zmarła? I skoro to co piszesz, ma medyczne uzasadnienie, to czemu lekarz powiedział tej kobiecie, że nie mogą jej pomóc ze względu na zamieszenie prawne z zakazem aborcji? Są na to sms, w których sama ofiara to potwierdza.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Napisałem, że MOŻE jest coś z nimi nie tak. W miarę rozwoju medycyny wiele wytycznych i procedur jest zmienianych, poprawianych zgodnie z nowo pozyskaną wiedzą i doświatczeniem.
Generalnie chodzi mi o to, że wszelkie decyzje lekarzy powinny się opierać tylko i wyłącznie o aktualny stam wiedzy medycznej bez absolutnie żadnych wstawek politycznych czy światopoglądowych.
Ale co tam, księdza zdążyli wezwać i to jest najważniejsze.
A czarną zarazę też bym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Velociraptor_w_kubku: To bardzo proste, bo nie mógł jest zrobić aborcji skoro jedno dziecko żyło. Co w normalnych czasach lub kraju było by jej zaproponowane ze względu na możliwe ryzyko uszkodzenia drugiego, żyjącego płodu. Czyli nie mogli usunąć martwego i zdrowego naraz i ostatecznie terminować ciąży. Martwego bliźniaka w 1 trymestrze się nie usuwa tylko poddaje wyczekiwaniu.

To zależy, bo ja nie wiem czemu zmarła. Wiem tylko że wszystkie media, wykopki,
  • Odpowiedz
  • 5
@saakaszi to nagranie uświadomiło mi, na jakie cierpienie (oprócz śmierci) skazał ją ten konował. Mam nadzieję, że sąd będzie nieugięty i da mu 25 lat. "Lekarz" nie ma racji i w Polsce prawo zezwala na usunięcie takiej ciąży, a jak wiemy nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności. Będzie sobie buc mógł chodzić na mszę w kaplicy więziennej, konował, katol pieprzony! Tfu na niego!
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuklak Ale wiara w Boga to nie wiara w księdza czy biskupa. Kościół to miejsce, w którym możesz się wyciszyć, pozbierać myśli, poszukać nadziei. Nie zrozumiesz tego, bo szydzisz z ludzi wierzących, a sam oczekujesz szacunku. Nie każdy katolik zgadza się w 100% z poglądami kościoła.
  • Odpowiedz