Wpis z mikrobloga

#allegro #oszukujo

nie mogę już z tym Allegro. Po prostu nie mogę... @allegro_pl zajmijcie się uczciwie zgłoszeniami!
Od kilku tygodni inny sprzedawca ukradł część moich opisów i nic z tym nie robicie mimo, że codziennie to zgłaszam!

Zgłosiłem też, że ma napisy na miniaturach aukcji i co? Zamiast usunąć mu aukcję tak jak to robiliście zawsze to nagle napisy zniknęły (pewnie dostał info, że ma to zmienić).

Czemu promujecie oszustów?

W dodatku miniatury miały być czyste i przejrzyste - ujęcie tylko produktu jedno lub 2. A on ma miniatury jak na jarmarku, ponaklejanych pierdołów. Już nie mogę z Wami, jesteście BEZNADZIEJNI ALLEGRO.

Mniej niż zero jesteście warci.
  • 6
@UFC_Jest_W_Dupie: zdjęcia produktowe nie mają cech własności intelektualnej (były wyroki sądu ;c), ale poza tym op mówi o opisach, nie fotkach

(pewnie dostał info, że ma to zmienić)


@hrabia_od_gnoja: obecnie częściej proszą o zmianę niż usuwają (przynjmniej u mnie) i w sumie rzuć te jego miniatury ;p

taki losowy artykuł: http://www.sprawnie.com/2015/05/kradziez-tresci-reklamowych-w-e-commerce.html
Allegro nawet miałoby ciężko sprawdzić kto pierwszy wprowadził taki opis, więc zostaje droga sądowa i powiązane
@PanHagrid fajny artykuł - dzięki.

Nie chcę wrzucać tych zdjęć/miniatur. bo nie chcę być z czymś jednoznacznie kojarzony. Ale zapewniam, że nie tak powinna wyglądać miniatura...

"Allegro nawet miałoby ciężko sprawdzić kto pierwszy wprowadził taki opis, więc zostaje droga sądowa i powiązane" czemu tak uważasz? Moje opisy są w Google zaindeksowane od kilku lat - jego nawet jeszcze nie są.... Poza tym, chyba przechowują jakieś kopie zapasowe....
czemu tak uważasz?


@hrabia_od_gnoja: moim zdaniem jest tutaj spory problem, gdyż Allegro nie jest sądem i rozstrzyganie takich sporów przez Allegro mogłoby prowadzić do nadużyć, dlatego wg mnie w przypadku wszystkiego co nie jest jawnym naruszeniem patentu/znaku towarowego Allegro nie rusza dupy