Wpis z mikrobloga

Niech pierwszy rzuci kamień ten który nie zrobił zdjęcia swojego pana i nie wysłał go jakiejś babie to nie do końca jest normalne ale takie rzeczy się dzieją i w sumie nie ma w tym nic złego na pewno większość facetów chociaż raz tak zrobiło i nie raz dostało zdjęcia kobiecych przyrodzeń

Ale problem polega na tym że to co nagrał szczur to tylko i wyłącznie jego sprawa osobista i jego zachowania nieco odbiegające od norm społecznych film który był przez szczura kręcony był dla kobiety którą oczywiście podstawił mu oblech szczur zrobił to co zrobił krzywdy nikomu nie wyrządził ale to jest jego prywatna sprawa został do tego sprowokowany przez oblecha na dodatek zostało to pokazane publicznie...

Oblechu dla ciebie juz jest za późno na jakiekolwiek leczenie nie jesteś człowiekiem nie masz ludzkich odruchów po śmierci knura i szczura widzę cię tam na wersalce wspaniale tam pasujesz...

#patostreamy
#kononowicz
  • 10
@Zagmadfany2: Ja juz jestem za stary i nie robie ani nie wysyłam i takze nie oczekuje na wysylanie przez laske, bo wiem ze tego nikt nie zachowa dla siebie xD Znajomemu laska wysłała swoją picze oczywiscie tylko dla niego ale po pijaku wszystkim pokazał, wiec pewnie z laskami jest tak samo ze jak proseco zaszumi to pokazuja kolezankom. Druga sprawa takie zdjecia powinny byc trzymane prywatnie a ludzie na to zlewaja,
@Zagmadfany2: A Smigłodolski powinien być bardziej rozumny, ja nie wiem od pol roku Asia-Basia zabiera go do siebie i jeszcze sie zczaił, że to wszystko fiksja. Ja rozumiem, ze mózg w oparach ansera, ale jakies te pozostale 3 komorki powinny mu wyslac sygnał "stary nie daj sie" ¯\_(ツ)_/¯ To już knur uczy sie na błędach i potrafi przeganiać frajerów z pod bramki, ktorzy chca sie tylko pośmiac
@Zagmadfany2: Nie ma w tym nic złego? IMHO w dobie powszechnej inwigilacji to przejaw wyjątkowego debilizmu i braku instynktu samozachowawczego. W ten sprawie najgorsze jest to, że major nie zrobił tego prawdopodobnie sam z siebie, tylko został celowo, z premedytacją podpuszczony do nagrania takiego filmu przez podstawioną/udawaną przez nowaka dziwkę tylko i wyłącznie po to, aby uzyskać "materiał premium". Takie #!$%@? to naprawdę jest poziom, który rzadko się spotyka nawet w
W ten sprawie najgorsze jest to, że major nie zrobił tego prawdopodobnie sam z siebie, tylko został celowo, z premedytacją podpuszczony do nagrania takiego filmu przez podstawioną/udawaną przez nowaka dzi


@Mathiasso: no właśnie o tym mówię cały czas...