Wpis z mikrobloga

Miruny co sie #!$%@? to ja #!$%@?, życie mi sie wywróciło do góry nogami XD w zeszłym tygodniu dla jaja wysłałem CV do firmy zajmujacej sie usługami wysokosciowymi na platformach. No i #!$%@? wzieli mnie XD zakładam autorski tag z tego gówna bo dalej nie wierze, że to sie dzieje #falafelnaoffshore :D Póki co czekam na więcej info związanych z terminami kursów. Do zrobienia mam kilka modułów GWO, IPAF oraz HUET. Pozdrawiam miruny i życzcie mi szczescia
#pracbaza #offshore #alpinizmprzemyslowy #gownowpis
  • 26
@Topev: jeszcze nie wiem, póki co 25 mam pierwszy wyjazd na standyby i pewnie wracam po 3dniach do Polski. potem 15.03 bede cisnąć na swoja rotacje
@little_muffin: doświadczenie mam tylko w wysokościówce, ( malowanie, mycie, szlifowanie, ciecie, rozbiórka, lekka budowlanka i pewnie jeszcze kilka rzeczy o ktorch zapomnialem :D ) w linach oczywiscie. Miałem krótki epizod w branzy wiatrakowej ale bardzo nie polecam firmy na F ze Szczecina.
@yourij: tak, dokładnie to.
@pol-scot: kurde ja sobie caly czas nie wierze, że się udalo :D ale generalnie to jeszcze kilka modułów Ci brakuje. Dziekuje i póki co nie bede zdradzać nazwy firmy chociaż moge zdradzić, że też jest ze Szczecina. A co masz jeszcze zrobione ? Ja mam dodatkowo IRATA ( wymogiem u nich w ogloszeniu było posiadanie poziomu pierwszego a od dłuższego czasu przymierzałem sie do zrobienia dwójki,
@Topev: Póki co z tego co wiem, to gównym naciskiem u nich jest L1 pewnie przez to zeby mniej zaplacić... Ja jade na wymiane ścianek, sam nie wiem jak to ma wygladac ani co bede robic ale jade w ciemno. Biore GoPro i bede nakrecac materiał - chyba , że nie bede mógl to niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) A z ciekawości skąd jesteś bo w 3miescie
@falafelzbaraninom: mam wszystkie wymagane do pracy na morzu północnym z UK i Norwegii; pracuję w firmie naftowej w Szkocji i dwa lata temu jak powiedziałem że odchodzę, to szef na to: zostań, porobimy ci kursy, pojedziesz na platformy, do dzisiaj tych platform jeszcze nie widziałem:) powodzenia!
@Topev: jak tylko zjade na pierwsza rotacje to i tak ide robic dwójeczke zeby ten logbook jakos wygladal :D GWO bo sea survival, working at heights, first aid - nie wiem prawdopodobnie bedzie duzo pracy ze wzwyzek bo musze zrobic ¯_(ツ)_/¯
@pol-scot: bardzo dziwne, a pracujesz w biurze czy raczej fizycznie? Jak tylko cokolwiek bede w stanie zalatwiać to bede starać się brac Mirunów żeby zrobić pierwsze wypok party na
@falafelzbaraninom: super by było, bo teraz rozważam co robić w tym roku. Albo powrót do Irlandii albo na anteny się wstrzelić, lecz zawsze chciałem na platformę się wstrzelić tylko jakoś zawsze robota była, brak wolnego i wyszło że nie musiałem szukać. Teraz styczeń czas refleksji i planów co robić dalej w tym roku po wakacjach w lutym :D