Wpis z mikrobloga

Dziwnie się patrzy na konto po podpisaniu umowy deweloperskiej i przelewie 3 transz. Z prawie 300k zostało ledwo 5k. W sumie to tylko cyferki, pewnie gdybym miał w rękach te pieniądze to by musieli mi je siłą wyrywać. Eh, takie życie biedaka. Odkładałem te pieniądze blisko 10 lat. Nie wiedziałem, ze rozstanie z nimi będzie takie trudne... (,)

A do tego wszystkiego dochodzą myśli, czy dobrze zrobiłem kupując dla siebie to mieszkanie, może warto było poczekać na jakieś inne, może mi się będzie tam źle mieszkać... miliony pytań, wątpliwości, rozterek.

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #feels #nieruchomosci #oszczedzanie
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CalibraTeam: masz problem z wydaniem dużej sumy - zobacz jaki wpływ maja pieniadze na człowieka. Dlatego gra na giełdzie albo w pokera jest taka trudna.

Pieniądze = emocje.

Niestety tak nas ten kapitalistyczny świat wychował.
z dłuższej perspektywie mieszkanie na pewno zyska na wartości.


Wykopkowe czary-mary. Ciekawe kto będzie te mieszkania chciał kupić za 20 lat powiedzmy przy obecnej demografii XD
@CalibraTeam: niestety takie są realia, oczywiście wszystko zależy od tego jaki chcesz mieć standard (
wykończenie + wyposażenie mieszkania).
W praktyce jak już kupisz mieszkanie to raczej człowiek rozgląda się za czymś w miarę dobrym. Najdroższa jest oczywiście kuchnia, na kolejnym miejscu łazienka.
@CalibraTeam: Ty się ciesz, że podjąłeś tę decyzję w końcu.
Mam 130k oszczędności, mieszkam u matki mając 30 lat o za #!$%@? nie umiem się zebrać żeby wziąć kredyt mieszkaniowy.
Świetna decyzja mirku