Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Just_Jump: Garandy mają dość dobrą opinię, trochę tego sprzętu przepuszczają, ostatnio mieli jakieś wpadki ze sprzedażą broni zarezerwowanej przez kogoś innego ale chyba to naprawili. Nie widziałem z kolei opinii o tym żeby kogoś porobili. Jeśli się okaże że coś jest nie tak to pozostaje rękojmia. Ogólnie ja bym się nie bał od nich brać. Są jeszcze ruskie AKM od Olimp arms z uwagi na to że olimpy mają dobrą renomę
@Just_Jump: czy to nie jest dzieło AKFR? chyba były jakieś kontrowersje odnośnie tego karabinka jak i samego producenta. Jeśli jeszcze nie kojarzysz to rzuć okiem na Jacki, też nowe i mają na pewno dobre opinie


Hue hue hue @DoktorVincent paczaj jakie miraski maja poczucie humorku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoktorVincent: pozwolę sobie jeszcze w takim razie o jedną rzecz zapytać, zdarzało się Tobie montować szynę boczną do AKM? A w szczególności do zastavy? Chciałem założyć sobie optykę a wydawanie ponad tysiąca na szynę TWS mi się zupełnie nie uśmiecha. Ma to w ogóle jakikolwiek sens i sprawdza się?
@Just_Jump: może jestem nieco zbyt surowy. Wszystko zależy od tego jak chcesz używać. No taki Jack o ile będzie normalnie czyszczony i w ogóle zadbany to może ci służyć bez problemów przez lata. To jest moim zdaniem lepszy wybór niż Sporter.

Jeśli chodzi o garanda to moim zdaniem oni sprzedają w 60% złom, co im zresztą mówiłem. Dla zwykłego strzela który bedzie robił góra kilkaset pestek rocznie to nawet złom może
@DoktorVincent: dzięki wielkie za pomoc, w takim razie odpuszczę tego rumuna i przyczaję się na nasze AK. Jestem kompletnym noobem, czy mógłbyś proszę napisać po jakich oznaczeniach szukać tych "dobrych" AK? 11, GN, coś jeszcze?