Wpis z mikrobloga

W ciągu kilku tygodni sąsiadujące z nami państwo prawdopodobnie znajdzie się w stanie otwartej wojny z Rosją. Tymczasem Polską rządzą ludzie, którzy nawet na pandemii robili przekręty, którzy własną matkę sprzedaliby za 100 zł. Ich wódz robił politykę na trumnie własnego brata, a Mszę za dusze własnej matki traktuje jako okazję do politycznej agitacji. I ich jeszcze uznaje się za patriotów, bo częściej niż inni politycy wycierają swoje zaplute mordy biało-czerwoną flagą. Jednym z największych przekłamań w polskiej polityce jest to, że piss to patrioci. Tacy z nich patrioci jak kochający ojciec z alkoholika, który po tygodniowym cugu, wyprzedaniu majątku, pobiciu żony i dzieci przynosi zerwany z ogródka sąsiadki kwiatek i mówi że przeprasza.

#bekazpisu #polska #wojna #ukraina #rosja #polityka
  • 99
@qenik: Właśnie wczoraj oglądałem sobie rozmowę Sikorskiego z Bartosiakiem i jak za czasów jego panowania w MSZ, często się z nim nie zgadzałem, tak jednak pokazał mi, że chociaż był i jest świadomy sytuacji w jakiej się znajdujemy. Z jego polityką zagraniczną można się nie zgadzać, ale przynajmniej była i była jakaś, w przeciwieństwie do tego, co mamy teraz.
No to jest #!$%@? bardzo ale jeszcze gorsze jest to że wśród polityków nie ma prawdziwych patriotów takich z powołania którym naprawdę leży na sercu dobro ojczyzny


@bukem: Przestań fantazjować, że coś takiego jest w ogóle możliwe i pogódź się z tym, że do polityki idą ludzie cyniczni i skorumpowani, a ci, którzy idą jako ideowcy, skończą jako cyniczni i skorumpowani, a tym, którzy tak nie skończą, zostanie przypieta łatka dziwaków,
@niekibicujepilkarzom: Polska jest tak podzielona, wieczna nienawiść w szkołach budowana do wszystkich którzy nam kiedyś coś zrobili, potem nienawiść do siebie samych, większość polityków chce się dopchać do koryta, mam wrażenie że większość polaków to nawet samorefleksji nie ma po co istnieje.

Tragedia, trzeba się dokształcać i szkolić i wyjechać gdzieś dalej, bo ty sobie flaki wyprujesz tłumacząc ludziom a ktoś stworzy fanpage na facebooku i zacznie pluć jadem na wszystkich