Wpis z mikrobloga

Wystarczy, że WP raz pochwali ojca (a jest za co chwalić) to już #p0lka #madki robią kwiii w komentarzach xD one są chwalone za dosłownie wszystko, od wystawienia cycka w miejscu publicznym żeby nakarmimy dzieciaka po zmianę głupiej pieluchy ("jesteś bohaterką kochana!"). Twierdza, że facet oczekuje chwalenia za wszystko co robi. Serio? Facet? W komentarzach widać kto ich oczekuje...
Pobierz z.....k - Wystarczy, że WP raz pochwali ojca (a jest za co chwalić) to już #p0lka #ma...
źródło: comment_1642940965VqjG0b24tLkSe8L7gGVOsn.jpg
  • 15
@zmasowanyatak: Przykro się na to patrzy i tyle. Jedyne co mogę poradzić to świadome alienowanie się od takich ludzi i docenianie wartościowych jednostek ludzkich. O relacje i kontakty towarzyskie trzeba dbać, jak traficie na porządną kobitę to niech Wam do głowy nie przyjdzie by dla kilku ulotnych godzin zdrady #!$%@?ć sobie życie. Wiem, że temat nie powiązany z wpisem ale jak pomyślałem, że miałbym się zadawać z kobietami o takich negatywnych
@zmasowanyatak: Taa, bo wcale o matkach, które samotnie wychowują niepełnosprawne dziecko nie mówi się, że są bohaterkami. A to, że nie ma co oczekiwać na pochwałę ogółu to wiadomo od dawna. Ile mamy ulic ponazywanych po politykach, którzy niewiele osiągnęli lub w ogóle sprowadzili na kraj same problemy, ile ulic po księżach, a ile po wolontariuszach, naukowcach, artystach? Jak ktoś chce być chwalony to musi się wpasować w konkretne trendy, a
@zmasowanyatak: najlepiej przestać czytać takie wysrywy, bo później to zakrzywia obraz społeczeństwa. Większość kobiet, które znam jest normalna, ale one raczej nie przesiadują na grupkach o paznokciach, pięćsetplusach i nie piszą komentarzy pod artykułami na wp, a nawet jak piszą to rzeczy normalne, więc nie stają się wiralem. Oczywiście jest mnóstwo tępych dzid, które przynoszą wstyd wszystkim kobietom, ale chyba nie jest ich aż tak wiele jak się może czasami wydawać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zmasowanyatak: jak głupia pinda robi karierę w korpo to uuu uu brawo brawo silna niezależna proszę wsparcie szkolenia, a jak facet kręci gruby hajs w korpo to #!$%@? uprzywilejowany szowinista, a poza tym to jego zasrany obowiązek przynosić w zębach do domu jak najwięcej pieniędzy ¯\_(ツ)_/¯
@zmasowanyatak: Samo już używanie tagów #p0lka i #madki, uważam, uprawnia mnie do potraktowania Cię jako części tego #!$%@? środowiska inceli na wykopie (nawet, jeśli incelem nie jesteś per se, to dobrze wiesz, że zgarniasz od nich teraz poklask i atencję).
@60scnds: te tagi są używane do pokazywania #!$%@? niektórych kobiet i #!$%@? niektórych matek więc użyłem tych tagów.

Oprócz tagów możesz mi przytoczyć moje słowa poniżające kobiety, matki i rodzicielstwo? Sorry ale wrzucenie mnie do wora z jakimiś incelami i mizoginami tylko z powodu tagów świadczy o jakiejś awarii w twoim myśleniu.

Jakich tagów powinienem użyć wg ciebie? Tym bardziej że podany przykład przeze mnie właśnie opisuje p0lki i madki w
@zmasowanyatak: Na wykopie króluje dogmat, że kobiety to gówno i tag #p0lka jest tylko tego kwintesencją. Doskonale zdajesz sobie z tego sprawę albo jesteś tutaj od tygodnia i niedługo zdasz.

Kwik, że przyszedłem tutaj obrażać innych, podczas gdy robisz to sam - tylko uważasz, że Twoja krytyka jest usprawiedliwiona, a moja nie. Czekaj, to nie jest znowu hipokryzja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@60scnds: tak, moja krytyka jest uzasadniona przykładem który podałem xD masz jakiś problem z łączeniem wątków? Chyba, że uważasz, że kobiety z tego wpisu mają rację, proszę o argumenty.

A że na wykopie króluje jakiś dogmat, wiesz, że wykop to nie jest jedna osoba?