Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak najlepiej używać aplikacji #slowly, by poznać wiele naprawdę ciekawych osób, w tym potencjalnych kandydatek do związku/czegoś w stylu long-distance relationship?
A może są do tego lepsze strony/aplikacje?

Używam Slowly, ponieważ chcę poznać ambitne osoby, które mają "staromodne" podejście do relacji i tak jak ja szukają trwałych, zaangażowanych więzi przyjacielskich i romantycznych. Zaznaczyłem swoje zainteresowania i dodałem szczegółowy, przyjazny opis. Otrzymałem do tej pory dwie wiadomości od dziewczyn - jedna wysłała mi masowe życzenia "szczęśliwego życia" (to miłe, odwzajemniłem, ale to raczej kończy naszą komunikację), druga przesłała "hej, możemy się poznać" łamanym angielskim i bez żadnych konkretnych zainteresowań w profilu. Szukam na całym świecie i, niestety, większość dziewczyn interesuje się podróżami/Netflixem/jedzeniem oraz/lub bardzo słabo komunikuje się po angielsku. Chcę zainwestować dużo czasu w osoby reprezentujące możliwie wysoki poziom (zachęcając mnie do bycia lepszą osobą), z którymi będę mieć szansę na nawiązanie bardzo osobistej więzi, a nie pisać godzinami o banałach albo uczyć kogoś angielskiego na poziomie B1...

Z jednej strony aplikacja powinna działać na korzyść "odpowiedzialnych, spokojnych facetów o średniej fizycznej atrakcyjności i ciekawych pasjach" (avatary zamiast zdjęć, konieczność dużego i porównywalnego wysiłku z obu stron, dobieranie pod względem komunikatywności i wspólnych zainteresowań, ograniczone tempo wymiany wiadomości), z drugiej mija kilka dni i już czuję się jakoś zdemotywowany... Jakieś protipy? #pytanie #aplikacje #tinder #badoo #zwiazki #zainteresowania #rozowepaski #relacje #przyjazn #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ec9aaaf7bdff000a931a02
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak najlepiej używać aplikacji #slo...

źródło: comment_1642930038e1T9MWyaEZcjh6uuGO35Cn.jpg

Pobierz
  • 5
(avatary zamiast zdjęć, konieczność dużego i porównywalnego wysiłku z obu stron, dobieranie pod względem komunikatywności i wspólnych zainteresowań, ograniczone tempo wymiany wiadomości)


@AnonimoweMirkoWyznania: Po wuj to wszystko jak dojdzie do spotkania albo wymiany fotek i czar pryśnie. To jeszcze gorsze niż TInder bo stracisz na tym 10x tyle czasu a efekty będą podobne.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam tą i podobną do tej aplikację do komunikowania się z obcokrajowcami. Nie rozumiem, skąd w was poczucie (czy tam przeświadczenie) że ktoś tam szuka relacji romantycznej, a nie czysto przyjacielskiej. Piszę tam też z dziewczynami i często się skarżą, że mężczyźni zamiast pisać z zamiarem poprawiania i ćwiczenia swoich umiejętności językowych, to sobie z nimi flirtują. Ja nie mówię, że tam sobie nie można kogoś poznać i w miarę
UrodzajnaAlpaka: @razem: @De_Fault: @Stokrotka10: Okej, czyli lepiej to odinstalować przed zmarnowaniem czasu. Ciężko znaleźć osobę do pogadania na ciekawe tematy na satysfakcjonującym poziomie, za darmowego tutora nie zamierzam robić (bo jeśli sam będę chciał się uczyć języka, bardziej pomocne będzie Duolingo), a do tego dochodzi jeszcze narzekanie, że ktoś śmiał sobie poflirtować.

Byłoby jeszcze okej, gdyby ta apka prowadziła do prawdziwych przyjaźni, a z tego, co czytam, to