Wpis z mikrobloga

tęsknie za laską ( ͡° ͜ʖ ͡°) którą w sumie nie byłem, ale byliśmy dobrymi kumplami, wczoraj miałem #!$%@? dzień i jej pocisnąłem że jest fałszywa( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście się obraziła twierdząc że ja oceniam, dziś mówię do niej napiszę i ją przeproszę, a tu #!$%@? fejsa mi zablokowała, pisałem na wasthapie to opisała że nie da się obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to ja #!$%@?łem więc konsekwencje takie są, pisałem do niej dalej, ale zablokowała mnie i tam, ale widzę że już odblokowała , kurła trochę #!$%@? się czuję? czyżbym tęsknił bo się przywiązałem?
#zwiazki #blackpill #przegryw #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #pytanie #pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow #samotnosc
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nemayu przepraszam za być może niegrzeczne pytanie ale jesteś przedstawicielką płci pięknej?

ten sposób myślenia jest tak zawiły, uzależniony od wielu zmiennych i mocno ocennych faktorów, że jedyne co mi przychodzi na myśl to #logikarozowychpaskow.

Sorry, ale to co napisałaś mnie przerasta intelektualnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Wyobraź sobie zerwanie kontaktu z kimś. Co to oznacza? Przecież oboje nie znikniecie. Zawsze jest możliwość, aby ta druga osoba się z tobą skontaktowała, nawet jeśli oznacza to wejście przez okno do twojego mieszkania xD Co w sytuacji jak podejdzie do ciebie na ulicy? Zaczniesz uciekać? Zatkasz uszy i będziesz krzyczeć? No właśnie nie. Całkowite zerwanie kontaktu nie jest możliwe, a ty wyprowadziłeś takie założenie i oparłeś na tym
  • Odpowiedz
@Nemayu nie, zerwanie kontaktu oznacza to że się z kimś nie kontaktuje i tyle.

Jak mieszkasz w większym mieście i nie na tej samej ulicy to zerwanie kontaktu oznacza, że ta osoba całkowicie znika z Twojego życia - nie dążąc do kontaktu - tj. nie przebywając w tych samych miejscach, lub tam gdzie jest prawdopodobne że się spotkacie jest nikłe prawdopodobieństwo że się spotkacie
  • Odpowiedz
@Nemayu: dorosła baba i takie zagrywki?( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak mówię napisałem wczoraj te swoje wypociny ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziś od 12 próbuje ja przekonać że tak Nie myślę ale ona jak nie pisze że nie chce że mną mieć nic wspólnego to znoeu coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Tak, pod warunkiem, że nie macie wspólnych znajomych.
Jeśli chodzicie do tych samych miejsc to by oznaczało, że musisz przestać chodzić w te miejsca.
Jeśli poznaliście się przez neta to może faktycznie się nie spotkacie.

Załóżmy, że nie macie wspólnych znajomych i nie macie wspólnych miejsc. Jeśli faktycznie tak jest to zablokowanie na social mediach może być skuteczne, ale zerwanie kontaktu nie musi oznaczać zablokowania na social mediach. Wiadomości
  • Odpowiedz
@janusz90: Postaw się po jej stronie (stań się nią xD) i analizuj co może zrobić i dlaczego. Zastanów się jakie może mieć oczekiwania wobec tego jak się zachowasz i jaki ma w tym cel.
  • Odpowiedz
@Nemayu Tak jak napisałem to co piszesz mnie przerasta, jestem za głupi. Późny Wittgenstein miał łatwiejsze do zrozumienia rozkminy i bardziej przejrzyste założenia swoich rozwazan.
  • Odpowiedz
@Nemayu: no nie wiem już co jej napisać żeby do niej dotarło że nie chciałem tak powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) A już mnie głowa boli od myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc mozecty napiszesz co ona myśli i czy jej przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janusz90: jak to mawia @BigKahunaDick:
pewnie siedzi z chadem lub mokebe, za jakiś czas się do Ciebie odezwie, być może będzie już z brzuchem, uwiedzie Cię i będzie próbowała wmówić Ci ojcostwo, albo zbajerować bez tego teatrzyku, w myśl zasady: "alfa zapłodni, beciak wychowa - natura"
bądź czujny
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: wg @BigKahunaDick 22-24 cm to już średniak (wg rzeczywistych badań, a nie bzdur typu 15-18 cm, aby zapobiec fali samobójstw i zawaleniu się gospodarki), dopiero z czasem wraz ze wzrostem cm khutang (pewnie z powodu królów sawanny w Europie i "grand remplacement" ) 24 cm to będzie mikrus ;P
  • Odpowiedz