Wpis z mikrobloga

tęsknie za laską ( ͡° ͜ʖ ͡°) którą w sumie nie byłem, ale byliśmy dobrymi kumplami, wczoraj miałem #!$%@? dzień i jej pocisnąłem że jest fałszywa( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście się obraziła twierdząc że ja oceniam, dziś mówię do niej napiszę i ją przeproszę, a tu #!$%@? fejsa mi zablokowała, pisałem na wasthapie to opisała że nie da się obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to ja #!$%@?łem więc konsekwencje takie są, pisałem do niej dalej, ale zablokowała mnie i tam, ale widzę że już odblokowała , kurła trochę #!$%@? się czuję? czyżbym tęsknił bo się przywiązałem?
#zwiazki #blackpill #przegryw #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #pytanie #pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow #samotnosc
  • 40
  • Odpowiedz
@janusz90 Dobrze się stało. W innym przypadku nadal byś tkwił we friendzone.

Przestań się przed nią plaszczyc, szukać desperacko kontaktu. Przeprosiłeś ja, ona to olała. Ma Cię w dupie.
  • Odpowiedz
@janusz90 jak laska się obraża za takie teksty to to nie jest Twój kumpel a po prostu baba która traktuje cię jako swój tampon emocjonalny :)

Ja swoim prawdziwym koleżankom jestem w stanie powiedzieć prawdę i żadna się nie obraża.
  • Odpowiedz
@janusz90:

jej pocisnąłem że jest fałszywa


Też bym zerwał z tobą kontakt. To obelga 10/10.
Odblokowała cię, bo w sumie tobą aż tak bardzo nie gardzi. Chce tylko żebyś się do niej nie odzywał, a już ci powiedziała, że sobie tego nie życzy.
  • Odpowiedz
@janusz90 bo chcę żebyś się odezwał i znowu jej kadził, tylko najpierw musi poudawac obrażona a Ty musisz ją jeszcze po przepraszac trochę, żebyś przypadkiem nie zapomniał jaka jest Twoja rola.

Odpuść sobie ziomek - to nie będzie ani Twój kumpel na lata (bo z takimi takie rzeczy się wyjaśnia a nie blokuje) ani baba z którą stworzysz związek (gdyby za takiego cię brała to nie byłbyś we friendzone), jedyne co będziesz
  • Odpowiedz
@janusz90: Jej ta pewność nie potrzebna do niczego. Zablokowała cię, żebyś przestał pisać. Przestałeś, więc odblokowała, bo nie lubi blokować ludzi. Fakt, że nie lubi blokować ludzi jest ważniejszy niż to, żebyś do niej nie napisał. Może tak być.
@Niemamwiedzy: Za taki? Tak. Emocje nikogo nie tłumaczą. Jak ma mnie za śmiecia to właśnie mi to powie, gdy puszczą mu/jej emocje. W ogóle czemu mają mu puszczać emocje? Jest upośledzony/a
  • Odpowiedz
@Nemayu przecież ma nie wracać bo za taki epitet jest u Ciebie dyskwalifikacja na amen.

Jak widać ilu ludzi tyle różnych podejść do życia i relacji międzyludzkich ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Ludzie się zmieniają.

Jak ktoś rzuca fałszywymi obelgami na lewo i prawo to mnie nie interesuje jako człowiek z którym chcę nawiązać jakiekolwiek relacje.


Jest coś takiego jak samorealizacja. Jak będziesz przystawał na takie zachowania to tak ta osoba cię będzie traktować do końca twojego życia, bo nie będzie miała bodźca do zmian. W momencie jak zrywasz kontakt to może jej coś zatrybi i cię przeprosi i się zmieni. Na
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Poznasz kogoś innego, ciekawszego, bo masz więcej czasu wolnego - profit.
Osoba, która cię obrażała zorientuje się, że robiła źle i nie ma na to twojej akceptacji, postanowi się zmienić i okaże skruchę? - profit

Koniec końców tutaj chodzi o ciebie i twoje życie.
  • Odpowiedz
@Nemayu to co piszesz jest wewnętrznie sprzeczne.

Z jednej strony piszesz o zrywaniu kontaktu a z drugiej o przepraszaniu i zmienianiu podejścia (co zakłada wejście w jakiś kontakt post factum, jest więc sprzeczne z założeniem zerwania kontaktu.

Albo jak jest coś nie halo wyjaśniamy co nam się nie podoba w danej relacji (moja wersja) albo zrywamy kontakt i nigdy więcej się nie kontaktujemy (Twoja pierwotna wersja).
  • Odpowiedz
@Nemayu: ale ona mnie zablokowala i odblokowała po 3 minutach, wiem bo widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc jak logicznie to wytłumaczysz? XD tak szybko zmieniła zdanie że nie lubi blokować ludzi?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Nie jest wewnętrznie sprzeczne.
Zrywasz kontakt, czyli nie inicjujesz żadnych interakcji z tą osobą, a na wszelkie prośby odpowiedź jest odmowna. Taka osoba sama stwierdzi, że kontakt został przez ciebie zerwany i przestanie się odzywać tak jak i ty uczyniłeś - kontakt jest wtedy zerwany obustronnie. Gdy uzna, że jest winna tej sytuacji i zrozumie w jaki sposób to znaczy, że doznała samorealizacji. Wtedy albo stwierdzi, że przeproszenie cię jest
  • Odpowiedz