Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
20-25 latki odpowiedzcie mi jak w Waszych oczach widziany jest 30-letni kawaler?
Bo już sam się zastanawiam o co chodzi. W mojej rodzinie wszyscy się pytają koło siebie czy ktoś taki jak ja w takim wieku ma jeszcze jakąś szansę, jakiś promyczek nadziei aby kogoś sobie znaleźć? W wieku 20 lat też myślałem podobnie o 30-letnim pokoleniu, że już tacy ludzie nie mają czego szukać na rynku kiedy to już wszyscy odpowiednio się podobierali będąc w związku, zaręczonym, po ślubie.
W przypadku dziewczyn - wychodzi niestety podobnie. Rozmawiałem z każdą dziewczyną która mi się podoba z wyglądu. Niestety po pewnym czasie chwali się, że ma chłopaka. Inna potrafi mnie zablokować po krótkiej wymianie wiadomości. Zdarzało się, że nawet po wysłaniu jednej wiadomości zostałem zablokowany. Albo dodawany na FB gdy wysłałem zaproszenie a następnie po minucie usunięty. Albo odpisuje z częstotliwością "1 wiadomość na 3 miesiące".
Raz się nawet udało z jedną dziewczyną spotkać. Niestety cały czas "coś chciała". Albo ginęły jej pieniądze (taki podtekst abym jej dał sam z siebie). Dopiero po jakimś czasie kiedy celowo zacząłem ograniczać pieniądze, nagle przestała być mną zainteresowana w moment.
W moim przypadku - nie wiem co musi się wydarzyć aby ktoś mnie zechciał. Praktycznie kogo bym nie zobaczył - zajęty. Jak to się dzieje, że nie umiem w relacje? Ukończyłem dobre studia, pracuję w zawodzie, zarabiam 1,5 średniej krajowej w małej miejscowości, niedługo kupię drugie mieszkanie pod wynajem. Nie wiem czy to jest za mało czy to jest za dużo? Jeżdżę nowym samochodem. Jedynie co może być moją wadą to mieszkam w bardzo dużym domu z rodzicami. Ale czy aż taką wadą? Mam całe piętro dla siebie. Rodzice mieszkają dwa piętra niżej. Więc mam bardzo dużą przestrzeń i czuję się jakbym mieszkał sam.
Jak widzę ludzi którzy się podobierali to aż się dziwię po dziś dzień w czym ja mogę być gorszy od tych ludzi? Albo może to ja jestem "za lepszy" dla tych dziewczyn? O tym też mi mówili rodzice. Zrobiłem wszystko co mogłem aby moja przyszłość jak i mojej wybranki była pod każdym względem bezproblemowa. Niestety...
A i co ciekawe - nawet moi kierownicy/kierowniczki mówili mi, że jestem przystojny. Fakt, na temat swojego wyglądu słyszałem więcej dobrych słów niż tych gorszych. Dlatego to też o wygląd nie chodzi. No nie wiem sam. Pytajcie mnie o co chodzi i czemu tak jest jak jest. Chętnie odpowiem.
Czasem słyszałem opinię od koleżanek (zajętych), że jestem sam z wyboru. Wcale im się nie dziwię, bo pewnie tak jest skoro mam taką sytuację i taki wygląd + charakter. Tylko jak ja to robię, że się staram a jednak nic z tego nie wychodzi? Może nie przejmuję odpowiedniej inicjatywy takiej jaką należy przy zdobywaniu dziewczyny? Nie wiem sam.

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #redpill #tinder #badoo #sympatia #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ebe819f7bdff000a92fea3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 41
  • Odpowiedz
ChytraFranca: może jesteś sam dlatego, że jesteś dziwny. Kojarzę twoje wpisy, tę historię o byciu przystojnym, kasiastym i mieszkaniu z rodzicami w dużym domu. Kojarzę ten styl pisania i spamowanie tagami. I z tych wpisów bije coś dziwnego, trudno to ubrać w słowa. Niby piszesz ok, całkiem składnie, a jednak mam wrażenie, że jest coś infantylnego w twoim spojrzeniu na świat. Ciężko to opisać, ale niektórzy ludzie tacy są. Niby niegłupi,
  • Odpowiedz
20-25 latki odpowiedzcie mi jak w Waszych oczach widziany jest 30-letni kawaler?


@AnonimoweMirkoWyznania: strasznie slabo - o ile jeszcze wymienia sobie laski co tydzien to spoko, ale jezeli to kawaler prawiczek to wiadomo ze cos jest z nim nie tak i raczej sie dystansuje od takich osob
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mowia ze jestes przystojny bo niby co maja powiedziec? Zes nieayracyjny? Spytaj czy maja kogos dla ciebie do poznania... Jak przyprowadza o ile w ogole kogos ci umowia jakiegos kaszalota to bedziesz wiedzial na czym stoisz z atrakcyjnoscia.

Masa ludzi w zwiazkach nawet nie wie jak teraz znalwzliby nowego partnera. Zyja w innym swiecie. Ile to mirkow pisze ze po eozstaniu wychodza na rynek i #!$%@? idzie znalezc bo taka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety lubią facetów którzy posiadają inne kobiety. Bęc.

One to nigdy ale to nigdy nie popierały wierności. One same tylko tak mówią by w mężczyznach pielęgnować mit by łatwiej ich kontrolować. Kobieta to taki sam człowiek jak facet. To jest jeden gatunek a człowiek kieruje się własnym interesem i tylko płcie mają jednak różny. Ale samo nadrzędne kierowanie się własnym interesem jest tożsame.
  • Odpowiedz
zarabiam 1,5 średniej krajowej w małej miejscowości, niedługo kupię drugie mieszkanie pod wynajem


Dwa mieszkania na wynajem a dalej kisisz się ze starymi? Wiem że bardziej opłacalne ale strasznie niezdrowe dla kogoś >25lvl.

Jeżdżę nowym samochodem.


Jeśli to nie jest nowa beta, audica, merol, porsche itp. tylko jakiś golf czy mazda to niestety nie jest to żadna wartość dodana w obecnych czasach.

20-25 latki odpowiedzcie mi jak w Waszych oczach widziany jest
  • Odpowiedz
Może nie przejmuję odpowiedniej inicjatywy takiej jaką należy przy zdobywaniu dziewczyny? Nie wiem sam.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie tutaj jest problem. Kobiety chcą czuć sie zdobywane.

Mam podobną sytuację co ty i ostatnio na spotkaniu z różowym dowiedziałem się że drugie spotkanie zależy od tego jak mocno sie postaram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nic ze typiar narzekała ze ma gunwo pracę i na nic ją nie stać i
  • Odpowiedz
ChytraFranca: może jesteś sam dlatego, że jesteś dziwny.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwność też potrafi być atrakcyjna (ktoś nietypowy, nie szaraczek, może jakiś geek?). OP jest introwertykiem i mieszka w miejscu gdzie jest przeciętna albo niska liczba wolnych dziewczyn (na co zwraca uwagę bo mówią mu że kogoś mają często).

Facet 30 lat to optymalny wiek na poznanie dziewczyny. Są jakieś kalkulatory optymalnej różnicy wieku w doborze partnerki - z których wynika że ogólnie
  • Odpowiedz
człowieku, nawet nie przeczytałam tych wypocin, jedno mam do oznajmienia - faceci po 30 to hot kąski dla dwudziestolatek. Dziewczyny wolą dojrzałych, doświadczonych, zaradnych mężczyzn, a nie dzieci


@costusmierdzi: Już się cieszyłem na miłe słowo, po czym spojrzałem na nick osoby to piszącej i się okazało że trol :(
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: srak, za 10 lat nikt nie będzie o tym pamietał. Masz się czuć ze sobą dobrze i tyle.
Ja na ten przykład czuje się teraz ze sobą zajebiscie. Piła z kolegami z podstawówki, tenis, siłownia, basen i jest w pyte. Polecam serdecznie a malkontetnami się nie przejmować.

Może bym jeszcze jakieś mężatki pozaliczał, ale to w swoim czasie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz