Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
#bekazpisu #gownowpis
Przyjechałem na dłuższy weekend z Niemiec do moich pisowskich rodziców, ojciec oczywiście zaczyna temat...
Noo Niemcy trzymają z Ruskimi bo nie przepuścili transportu broni z UK do Ukrainy. Na pewno są po ich stronie...
Mówię staremu że nie musieli lecieć przez Niemcy, tym bardziej że to transport wojskowy i trzeba specjalne pozwolenia na to, bo w razie katastrofy to może większe szkody zrobić od zwykłego samolotu.
Stary na to że przez Niemcy mieli przecież krótszą drogę. Na pewno trzymają z Ruskimi bo to dziwne.
Mówię mu że Dania przez którą leciał transport ma o wiele mniejszą powierzchnię i mniejsze ryzyko katastrofy.
Ogólnie telewizja tak zniszczyła mi starego że nie ma o czym z nim rozmawiać, a jak sobie nawet zażartuje z PiSu to zawsze jakieś ma wytłumaczenie i ciągnie temat z pół godziny.
Staram się z nim nie klucić bo nawet mi się nie chce.
Ma on tak wyprany mózg tym pisogównem, że odechciewa mi się go odwiedzać. Matka też za pisem, ale jeszcze ma jakiś dystans.
Mój szwagier który ma dwie firmy kiedyś popił i zaczął tak najeżdżać na PiS że ma teraz zakaz wstępu do domu.
Potrzeba tu jakiegoś lekarza ? Serio pytam. Czy mojemu staremu potrzeba jakiś specjalista ? Opisałem jedna z wielu sytuacji. Chłop nie odzywa się z rodziną bo ktoś powiedział coś złego na jego bogów...
  • 11
@Salagama: starego to lecz na kolana, bo na głowę za późno... Z moimi teściami mam to samo i jak jest zakaz rozmów o polityce to jest cisza, bo oni jedyne co potrafią to powtarzać paski z TVP, a jak coś się wytknie i nie da się tego obronić to jest "bo im kazali"… że kto kazał i czemu to już nie wiedzą, ale ukochany wódz s by na to nie pozwolił
@Salagama: Mojemu ojcu-beton PiS wsadziłam jako stronę startowa Onet. Od ok miesiąca przestał tak mówić o polityce, zaczął sam czytać historie i nareszcie przy mnie TVP jest wyłączone. Ostatnio nawet mi dwa razy powiedział ze coś czytał na Onet, gdzie wcześniej dyskredytował ich jako medium
@Salagama: Moja mamuśka się wkurzyła jak jej powiedziałem, że wiek przejścia na emeryturę powinien być taki sam dla kobiet i mężczyzn. Poszła na wcześniejszą - tak młodo, że takie Niemki mogłyby pomarzyć.
@Megasuper: Jak ja mówię mojemu ojcu (wyższe wykształcenie, praca w it, mieszkamy w dużym mieście) co myślę o pis, to on się denerwuje i mówi, że jestem głupia. A nie mam ani 15 ani 30 lat, tylko więcej. Choroba psychiczna, taka sama na którą najwyraźniej choruje Kaczyński.
Lepiej się nie odzywać.
@mac4333: Możesz próbować rozmawiać, jak masz możliwości. Ja swoje zrobiłam. Nie jest miło być wyzywanym, nie dostając żadnych argumentów podczas "dyskusji".
Jak ktoś jest mniej zabetonowany pisowsko, to można się przebić. Mój przypadek jest nie do uratowania.