Wpis z mikrobloga

@Narcyz_: pytanie czy Najman nie zabezpieczył się (tak wiem, wymaga to myślenia) przed zerwaniem umowy. I np. i tak wyjdzie na swoje z samych kar umownych jak jeszcze ze 2-3 hale tak wynajmie.
@Narcyz_: jak do Najmana nic nie mam a przede wszystkim szacunku tak nie rozumiem bólu dupy o Słowika. Czemu taki hejt? Dobra był kim był, ale typ odsiedział swoje i żyje na nowo.... Ludzie zamiast patrzeć przed siebie to ciągle oglądają się w tył, nigdy tego nie zrozumiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Narcyz_: @Secla: Dzbany, przecież to wszystko dla darmowej reklamy robi a wy to tylko nakręcacie.
Jak zapłaci to nie jedna, prywatna hala się znajdzie i miasto ma tu mało do gadania.
@SzukamNlcku: 1. Żyje na nowo ale na starych fundamentach - wchodzenie w masce "złych" ze squid games przy muzyce z Ojca Chrzestnego to nie jest zachowanie człowieka pokornego.
2. Odsiedział "swoje" (zabawne, że te 6 lat nazywasz "swoje"), ale jakoś nadal jest oskarżony w innym procesie ;).
3. Nawet zapominając o dwóch poprzednich punktach - niech sobie taki człowiek żyje po odsiadce w spokoju, ale nie w ten sposób, nie na
@Brzuchol00: wchodzić może jak chce i przy jakiej muzyce, tak szczerze to w tym chodzi tylko o show i zwrócenie uwagi, co do pkt.2. to się zgadzam, trochę skromy wyrok. A co do pkt.3. to tak jak do pierwszego, może żyć jak chce, nie musi się zamykać w czterech ścianach, znalazł frajera (Najmana) na którym widzi, że może zarobić i to wykorzystuje.
@SzukamNlcku: To oczywiste, że może wchodzić jak chce i przy jakiej muzyce. Prawo mu tego nie zabrania. Ale nie chodzi tu o to czy może, tylko czy powinien. Jeżeli chciałby wrócić do społeczeństwa i nie być w nim stygmatyzowany, to po pierwsze jako były kryminalista (chociaż jak już wspomniałem, żaden z niego "były") powinien wykazać się pokorą. Powinien wstydzić się za swoją przeszłość, za to ile krzywdy wyrządził ludziom. Tymczasem on
@SzukamNlcku:

Dobra był kim był


W tym problem, że nie był, tylko dalej jest. Gość ma kolejne zarzuty i za chwilę może wrócić do pierdla

odsiedział swoje


Swoje to by odsiedział na dożywociu

A co do oglądania się w tył... Pruszków zniszczył życie tysiącom ludzi. I oni oglądają teraz Słowika, który trzepie hajs za bycie "sławnym". Miejsce śmieci jest na śmietniku historii a nie na gloryfikowaniu ich. Sprawiedliwości nie doczekało wiele