Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: Co to za debilna odpowiedź. Rozumiem że 150 zł za wizytę to kupa kasy, ale nie na tym powinieneś się skupić, tylko na dysproporcji między stawką oferowaną lekarzom przez państwo (24 PLN) a stawką prywatną (150 PLN), dlaczego? Bo jak dalej państwo będzie płaciło 24 PLN, to powodzenia w dostaniu się do lekarzy, którzy są dobrzy w tym co robią na NFZ. Wszyscy pójdą pracować prywatnie a biedni i starsi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stray_dog: A ministerstwo będzie regulować przyjmowanie planowe na NFZ w Covid jak teraz, czy nie?

Ja jestem pierwsza do #!$%@? po kolegach. Ale ja w przeciwieństwie do wykopu mam podstawy żeby wiedzieć obiektywnie kiedy #!$%@?ć po kolegach
bo dobrze wiesz jak fałszywe jest przedstawianie sprawy że zarabia się tylko 24zł/h w szpitalu. Nie istnieją lekarze którzy nie pracują po godzinach. I nie będą istnieli nawet wtedy kiedy na państwowym będzie się zarabiać więcej. Bo żeby być dobrym lekarzem lub żeby pozapełniać grafiki trzeba spędzić więcej czasu niż 8-15. Być może balans pomiędzy zarobkami prywatnie powinien być inny, ale nie zmienia to faktu że lekarze zarabiają dużo i taki tweet
Uj, że źle mnie diagnozował, a ja dobrze myślałem, ale on wie lepiej.


@stray_dog: Zepsuty zegar też 2x na dobę pokazuję dobrą godzinę ¯\_(ツ)_/¯

No ale tak serio, skoro wiesz lepiej od lekarza jak się zdiagnozować, to po jaki czort mu dupę zawracasz? Chcesz się pochwalić wiedzą? Żeby Cię ktoś po plecach poklepał? Tak serio, nie masz co z wolnym czasem zrobić?
@stray_dog: xD
Jak mam być szczery to średnio mnie ta historia interesuje. To co Ty chcesz właściwie ode mnie usłyszeć, skoro uważasz że "kolejny bez pokory" XD
Skąd wiesz co jest problemem niestandardowym? Bo Ty nie masz pojęcia co Ci jest? Bo google nie pomogło to niestandardowe? Skąd wiesz, że 3 pacjentów przed Tobą nie było z takim samym "problemem niestandardowym"?
Nie trafisz na mnie misiu bo Cię misiu nie będzie