Wpis z mikrobloga

@Drezv: oddychaj, wszystko bedzie dobrze. Upewnij sie,ze masz nosidelko, kombinezon na zime dla dzieciaczka, termin nie jest az tak wczesny, przygotuj lozeczko mniej odkrecone grzejniki jak przywieziesz ich ze szpitala. Pytaj personel co jest potrzebne dla dziecka bo w szpitalach #!$%@? maja zeby poprawic komfort matki i dziecka. Duzo zdrowia
@Drezv: Zalezy od dziecka sprwadza sie na karczku dziecka jak mokry to za cieplo. Uzupelnij lodowke, jak sie karmi to sie pije duzo wody zwsze dobrze miec pod reka i rozne apteczne rzeczy na pepek, jakies sudokremy na pupe. Eh fajne chwile przed Wami
@Drezv:
Gratulacje!!! :)

A słyszałeś może o nakładkach do karmienia, np Medeli? Czasem się przydają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobnie jak buteleczki z mlekiem modyfikowanym już gotowym (na pierwszy tydzień), warto mieć zapas kilkunastu pod ręką, żeby w nocy nie latać i nie robić.

A poza tym odciążaj żonę jak najbardziej, niech odpoczywa jak najwięcej, bo na pewno jest wykończona :)

Szczęścia!
czemu porod z pieniedzy podatnika? placić 20k usd albo pln jak w stanach od łba, albo sobie rodzić z akuszerka, wolna wola

mam mieć gorszą opieke i brak karetek sor bo jakiś typ spuszczał się spermą w samicę?


@NPD_Vulnerable_type_borderline_28: bo typ i jego samica tak samo płacą podatki na służbę zdrowia #!$%@? xD

no i ja sie zesralem ale antynatalisci to elia inteelktualna w porownaniu do rodzicuf ktorych 20% to skrajna
Od 7 miesięcy mam bombelka i powiem tak. Rodzcielatwo i ojcostwo jest zajebiste, gorzej dopiero sje robi jak żonę ze szpitala wypuszcza
@kaaban: ja Ci mogę pomóc z wyjawieniem tego sekretu, pandemia pandemią, a życie musi toczyc się dalej. Czekaliśmy z dzieckiem aż będziemy mieć stabilna sytuację finansową i kupione mieszkanie, teraz mam już 31 lat, mam czekać ch*j wie ile, zeby pandemia była opanowana? Stracić swoje złote lata na powiększanie rodziny, jak widzę, że to się nie skończy tak szybko, bo większość ludzi to jełopy i szury, którym szczepionka odbiera wolność? Wojny
@kaaban: np sa juz mocno po 30 i kazdy rok czekania wiecej , zmniejsza szanse na dziecko? Moje urodzilo sie miesiac temu, sie zaszczepilismy po prostu, a w szpitalu nosilem kombinezom i maseczke, nic nie zrobila pandemia. Ba, nawet lepiej, bo dzieki niej mam 100% zdalna prace non stop i pomagam w domu