Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #chiny #swiat #wydarzenia

Chiny opublikowały właśnie dokument na temat ich stanowiska w sprawie „politycznego rozwiązania kryzysu na Ukrainie”

1. Poszanowanie suwerenności wszystkich krajów
2. Porzucenie mentalności zimnowojennej
3. Zaprzestanie działań wojennych
4. Wznowienie rozmów pokojowych
5. Rozwiązanie kryzysu humanitarnego
6. Ochrona ludności cywilnej i jeńców wojennych
7. Zapewnienie bezpieczeństwa elektrowni jądrowych
8. Ograniczanie ryzyka strategicznego
9. Ułatwienie eksportu zboża
10. Zniesienie jednostronnych sankcji
11. Utrzymanie stabilności łańcuchów przemysłowych i dostaw
12. Promowanie odbudowy pokonfliktowej

Całość można przeczytać np. tutaj http://in.china-embassy.gov.cn/eng/zgxw/202302/t20230224_11030713.htm
Bobito - #ukraina #wojna #rosja #chiny #swiat #wydarzenia

Chiny opublikowały właśnie...

źródło: fea-china-party-congress

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Bobito: Jakoś im nie ufam i jakoś im nie wierzę. Te wszystkie punkty można dopasować pod ruska propagandę także, gdy np. stwierdzi się że Krym był ich, a Kijów to kolebka rusi, carskiej Rosji.
  • Odpowiedz
1. Poszanowanie suwerenności wszystkich krajów


@Bobito: Po kiego grzyba Chiny rozpisały się na kolejne 11 punktów, jak wystarczy, gdy Rosja zrealizuje tylko pierwszy opuszczając Ukrainę, w tym Donbas i Krym
  • Odpowiedz
  • 9
@Bobito
Jestem za, ale 3 punktów brakuje
13. Zapłacenie reperacji Ukrainie
14. postawienie putleta i zbrodniczej bego bandy przed trybunałem
15. rozbrojenie r0sji
  • Odpowiedz
@Bobito: puchatkowi po#ebały się wybory miss world, z napaścią agresywnych orków, na ukrainę.
zapomniał dopisać o domku dla każdego smutnego zwierzaczka bezdomnego, i żeby wszyscy na świecie byli szczęśliwi.
  • Odpowiedz
proponuje otagować #oswiadczeniezdupy bo nic z tego nie wynika. "Nie interesuje mnie kto zaczął - podajcie sobie ręce" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mathouse88: Długa tradycja chińsko- rosyjskich traktatów, kilka było jeszcze lepszych i poetyckich, kompletnie o niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bobito: tyle powiedzieli, że nic nie powiedzieli. Chiny to wróg publiczny nr 2 zaraz po rosji. Niech się walą na cyce i nie jedzą nietoperzy
  • Odpowiedz