Wpis z mikrobloga

Idąc na dół, wlewając sobie szklanke wody, drapiąc się pod pachą usłyszałem w radiu, że ponad połowa par poznała się...w pracy. What?

Jeśli to prawda to jestem niesamowitym pechowcem. Dwa lata przepracowane z samymi babami, gdzie singielkami były tylko dwie bulbaski plus size, a każda ładna szczupła laska była zajęta bez możliwości odbicia.

Nie chce mi się w to wierzyć normalnie. Jako że wykop to najbardziej miarodajne miejsce na wszelkie typu eksperytmenty, to zrobię ankiete ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie tyczy twojego/ją aktualnego partnera/partnerke, ale w komentarzu możesz podzielić się wcześniejszymi związkami, jak do nich doszło.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #badoo

Gdzie poznałeś/łaś swoją drugą połówke

  • W pracy 7.3% (10)
  • W szkole 15.3% (21)
  • Przez gówno apke do randkowania 35.0% (48)
  • Na imprezie 10.9% (15)
  • Inaczej 31.4% (43)

Oddanych głosów: 137

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

drapiąc się pod pachą usłyszałem w radiu, że ponad połowa par poznała się...w pracy


@Pralko-suszarka: Pytanie skad te dane, bo np. w USA faktycznie takich par jest dosyc sporo.
U nas o ile takie pary rowniez sie zdarzaja to jednak mamy jednak troche inna kulture i hasla wpajane od najmlodszych lat jak:
- "nie bierz d--y ze swojej grupy"
- "nie sraj tam gdzie jesz"
itd. zeby sobie "nie komplikowac"
  • Odpowiedz
U nas o ile takie pary rowniez sie zdarzaja to jednak mamy jednak troche inna kulture i hasla wpajane od najmlodszych lat jak:

- "nie bierz d--y ze swojej grupy"

- "nie sraj tam gdzie jesz"


@Dentka7: To są hasełka raczej konkretnych środowisk a nie ogółu polszy
  • Odpowiedz
polszy? Takie hasełka istnieja w Polsce. W USA nie.


@Dentka7: Ja z tymi hasełkami spotkałem się tylko w internecie. W realu, jak jeszcze miałem znajomych nigdy nie słyszałem nic podbnego. Baba w pracy? Czemu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz