Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdecydowana większość aplikacji randkowych rozczarowuje i naciąga użytkowników. Z czasem stają się one coraz gorsze, bo uzależnianie i tworzenie fałszywych nadziei przynosi zysk - więcej szczęśliwych par i przyjaźni nie jest w interesie twórców apek. Do aplikacji, które szczególnie zawiodły, zaliczyłbym między innymi: #tinder #badoo #eharmony #okcupid #bumble #sympatia #edarling

Może jednak znacie jakieś #aplikacje (internetowe albo na #android #ios), których bezpłatne wersje dają szanse na poznanie młodych (18-35), ciekawych ludzi na możliwie jak najwyższym poziomie intelektualnym, gdzie obie strony muszą wysilać się w podobnym stopniu? Chodzi mi zarówno o przyjaźnie (takie trwałe i zaangażowane), jak i randkowanie. Co do randkowania, chętnie nawiązałbym kontakt z dziewczynami z Azji. Może #slowly?

#pytanie #przyjazn #zwiazki #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e865a9f7bdff000a92bf26
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zdecydowana większość aplikacji ran...

źródło: comment_1642620840nZcOM7iBQXOjZRm7DMVckD.jpg

Pobierz
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: na okcupid jest sporo Azjatek. Co konkretnie cię tam zawiodło? Ja poznałem tam kilka na poziomie, z którymi nawet się spotkałem, ale z różnych przyczyn nie wyszło (głównie jak to u Azjatek bywa, religia i dzieci są problemem)
@AnonimoweMirkoWyznania: Panuje moim zdaniem dziwne przeświadczenie, że Tinder np w PL magicznie skupia te najgorsze dziewczyny A tak na prawdę to jest wycinek losowej populacji i dziewczyny poza nim nie różnią się od tych z realu by mówić o zawrotnej odwrotnej proporcji w jakości spotykanych na co dzień.

Taka jest po prostu charakterystyka dziewczyn na rynku, większość mentalnie nie nadaje się do związku
@AnonimoweMirkoWyznania: Zeszło to wszytko na psy. Dawniej oferowano możliwość kontaktowania się, w zamian za opłatę za rozszerzone funkcje. Dziś to już tylko robienie kasy. Chcesz napisać, płać, chcesz polubić płać, chcesz wiedzieć czy odczytała płać. Pewne są opłaty, ale nie pewne relacje nawiązane w tych apkach.
I wszystkie na jedno kopyto.