Wpis z mikrobloga

Firmę CarVertical zapewne mało kto kojarzy, ale pewnie osobę która ją poleca już więcej - Moto Doradca na kanale Youtube

Z firmą CarVertical mam pewien problem.
Na VIN auta mojej dziewczyny generują FAŁSZYWY raport - wrzucili tam szkodę całkowitą w październiku 2021 we Francji + dodali 100 tysięcy do przebiegu auta.
Auto od sierpnia 2021 stoi na podwórku i nigdzie się nie ruszało.

Problem jest teraz taki, że jak ktoś od nich kupuje raport, to widzi rozbite auto i nie jest zainteresowany kupnem auta....
Sam także wykupiłem ten raport aby to sprawdzić i jest szkoda całkowita.

Car vertical ignoruje maile - odpowiada automat, ignorują także Facebook.

Dalej jest coraz ciekawiej...

Wpadłem na pomysł aby uderzyć od strony osób które to polecają - znalazłem, że Moto Doradca.
Szczęśliwie wrzucił dziś nowy film w którym poleca ten portal -> to hyc, szybko piszę komentarz opisujący zjawisko i co?

Komentarz dostaje shadow bana - widzę ten komentarz tylko ze swojego konta.

Znajduje w informacjach Youtube, że można shadowbanować pewne frazy.... (bo tylko 2 razy udzielałem się na Youtube w komentarzach czyli nie mogłem mieć shadowbana na usera)

Dodaje drugi komentarz z innego konta i usuwam kilka rzeczy takich jak "Moto doradca" "Car vertical" itp

i co?

Komentarz jest widoczny na wszystkich urządzeniach i kontach.

Ma ktoś jakiś pomysł jak wpłynąć na to aby takie duże korpo jak Carvertical odniosło się do tego?

EDIT EDIT EDIT EDIT - w trakcie pisania, ale nie chcę zmieniać tego co napisałem wcześniej - to zostanie ku potomności

Wszedłem w wykupiony raport na Carvertical żeby zrobić zdjęcie na wykop i JEST POPRAWIONY (dodane zdjęcie w poście to jedyne co mi zostało ze starego raportu) - szkoda usunięta, przebieg poprawny -100k km

Wiem, że jest jeszcze jedna osoba poszkodowana przez ten portal, z którym się kontaktowałem - @DarkZizi
https://www.wykop.pl/wpis/62092927/mireczki-warto-wierzyc-we-wszystko-co-jest-napisan/

A ilu jest innych poszkodowanych którzy o tym nie wiedzą? albo nie napisali o tym nigdzie?
Dlaczego komentarz u Moto Doradcy ma shadowbana? wrzucam widoczny z innych urządzeń komentarz - możecie lajkować dla zasięgu - wypadało by aby się odniósł w sprawie i może pomożemy jeszcze innemu mireczkowi z tą korpo
https://www.youtube.com/watch?v=vL6XrXfFvFE&lc=UgzfujVwuBgG2bilHdN4AaABAg

Dorzucę w komentarzach zdjęcia wskazujące na shadow bana oraz zdjęcie poprawionego raportu z tylko jedną starą szkodą z 2018, która była prawdziwa.

#youtube
#samochody
#motodoradca
#motoryzacja
#afera
Pobierz Mefii - Firmę CarVertical zapewne mało kto kojarzy, ale pewnie osobę która ją poleca ...
źródło: comment_164260813251ZTtj3nr15bAQPWNKWQXi.jpg
  • 52
@Mefii tam samo jest z tymi wszystkimi VPN z rabatami -80% chwalą się jakie to bezpieczne i wgl prywatność, a jak napisałem komentarz, że operator VPN może podsłuchiwać komunikację to też dostałem shadow bana xD