Wpis z mikrobloga

@ptakdodo: Kiedyś widziałem odcinek, gdzie został zabrany "na stopa" i chciał pokazać coś po stronie kierowcy za oknem i podstawił kierowcy który go zabrał kija z Gopro pod twarz
I to był ten moment, kiedy wyladował by ponownie na poboczu z walizkami, jednek szofer z zadupia w Rosji miał wiecej taktu niż ja przed monitorem i Misza podróznik w szoferce
@ptakdodo: To gorszy pajac jest niż myślisz. Zwróć uwagę, że jak udzielał wywiadu ruskiej TV to miał przyczepioną na widoku wstążkę św.Jerzego. Teraz zastanów się dlaczego srał w gacie przekraczając ukraińską granicę. Wiedział dobrze zasmarkaniec, że jak pogranicznicy znajdą te symbole w jego "czemadanie" to zostanie aresztowany w trybie natychmiastowym. Znając ukraińskie emocje do takich ludzi, ryło miałby przefasonowane. A może i by rusofilowi dupsko pękło. Jego podróż po Rosji opierała
@ptakdodo: Obejrzałem łącznie 3 filmy Miszy a w tym dwa z Kambo. Nie mam za dużo do powiedzenia. Jednak pozostając w temacie tagu to on się tak z łysego podśmiewa. Zauważył zaraz po wjeździe, że obcokrajowcy siedzący w tej Kambodży to są degeneraci. Po rozmowach z naszymi odklejeńcami i spotkaniu w meet friend zauważył, że kambodżańskie koleżanki lecą bez problemu na nawet 30 lat starszych cudzoziemców, są tak "rezolutne". Już tam
To gorszy pajac jest niż myślisz. Zwróć uwagę, że jak udzielał wywiadu ruskiej TV to miał przyczepioną na widoku wstążkę św.Jerzego. Teraz zastanów się dlaczego srał w gacie przekraczając ukraińską granicę. Wiedział dobrze zasmarkaniec, że jak pogranicznicy znajdą te symbole w jego "czemadanie" to zostanie aresztowany w trybie natychmiastowym. Znając ukraińskie emocje do takich ludzi, ryło miałby przefasonowane. A może i by rusofilowi dupsko pękło. Jego podróż po Rosji opierała się na