Wpis z mikrobloga

Pojde se DoS na Fortified bo nie mam zrobionego a brakuje mi do ratingu.
Oo DoS12 easy peasy, healer spadl przed mana stormami, pobiegl do Dealera, gg, zawrocil i biegnie do Manastormow xd, DH wyszedl piszac “lol im out”, timer, w chooj z zapasem.
Dobra, DoS 10, tylko zeby zrobic na Fortified.
Hunter, rury, dead. Wraca, biegnie, frogger, dead xD dobiegl, nikt nie wyszedl. Gg no re, rating wbity.

Robie Dealer -> Manastorm -> Hakkar zeby zebrac moce, nie wiem czy to standardowy route xd bralem od Dratnosa ale wywalilem tego smoka w Ardeanweald.

Ardeanweald z Bolstering to sama przyjemnosc xD kaczory mnie zadziobaly xd

KSM soon xDD

https://raider.io/characters/eu/burning-legion/Xem%C3%ADoza

Te tormented typki sa na jakiejs rotacji? Bo np ten z przyciaganiem jest na gorze schodow w SoA (w zeszlym tygodniu mialem lodowego), po tauntnieciu go odrazu mnie przyciagnal, gdybysmy nie zabili packa na schodach to pewnie bylaby lipa(?). Da rade to outrange / los? Ewentualnie czy Blessing of Freedom by to przyblokowal? Nie mam jak sprawdzic.

#worldofwarcraft
  • 6
@Xemioza:
2 najgorsze brackety to 12-14 i 18-19. Pierwszy, bo ludzie myślą, że są dobrzy - a nie są, a drugi, bo ludzie myślą, że są bardzo dobrzy - a nie są :)

tauntnieciu go odrazu mnie przyciagnal, gdybysmy nie zabili packa na schodach to pewnie bylaby lipa(?). Da rade to outrange / los?


Jak podejdziesz pod właściwym kątem, to nie pullniesz niczego jak cię przyciągnie. Tego tormentora (niezależnie od tego,
źródło: comment_1642331446KkAJ5YiVJh2BPZtqR1Jhky.jpg
@Lstr: No trash w DoS robie jak w s1, 4 packi + 2 packi + 5 kaczorow z prawej + patrol + male niewidki obok urny, omijam smoka i do bossa

A nie wiesz czy Blessing of Freedom to przyciagniecie zniweluje? Tormentorow nie skipuje, nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi, a mierze tylko w 2k rata, no moze Misty/HoA na 16 xd