Wpis z mikrobloga

Bardzo ładnie opisana histora całego scamu Nikoli. Polecam wszystkim, nawet tym którzy znają temat. Jest wiele mało znanych smaczków.

Pozwolę sobie zawołać, kilku potencjalnie zainteresowanych: @anonimowy_programista @noisy @denis-szwarc @texasholdem @plaisant @manah @kamil-wasniewski @blamedrop @WhiskeyIHaze @KinkyFish i oczywiście @theromanpolan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tesla #nikola #gielda #samochodyelektryczne #technologia #elonmusk #samochody #motoryzacja
  • 54
@kosti9191: że Bosch sobie tworzy ogniwa za pieniądze inwestorów Nikoli.
Nadal inwestowanie w coś takiego jest skrajnie ryzykowne. Nie zaufałbym im w żadnym stopniu bo twórca i były ceo tej firmy jest oszustem (i nie chodzi mi tutaj tylko o nikole, dymał ludzi już wcześniej) Zatrudniał swoich pociotków na poważne stanowiska, rozdawał im akcje firmy.
@Opposition_Fuhrer: oni nie testowali XPR bo ten token nikomu do niczego nie potrzebny. Oni testowali może i nawet używają softu wymyślonego przez xpr labs czy jak to się tam zwie. Ale o tym nikt nie wspominał bo tak by się token nie sprzedał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosti9191: weź może banany zacznij prostować albo coś w ten deseń?
Boli cie ze przewaliles hajs inwestując w scam i teraz będziesz mi truł dupe przez następny miesiąc? Typowy bordo piwniczak bez życia
@kosti9191: to się lepiej zacznij zastanawiać co zrobiłeś w życiu źle, gdzie podjąłeś błędne decyzje, że po 3 dniach piszesz jakieś gówna do mnie gdzie ja nic o tym, że wodór nie ma przyszłości nie napisałem.
Zresztą jak według ciebie inwestorzy to ludzie, którzy posiadają jakąś magiczną wiedzę to zobacz po ile stały akcje tej scam firmy jak zarządzał nią ten milton (gdzie wszystko było kłamstwem) a po ile stoją teraz