Wpis z mikrobloga

Bardzo ładnie opisana histora całego scamu Nikoli. Polecam wszystkim, nawet tym którzy znają temat. Jest wiele mało znanych smaczków.

Pozwolę sobie zawołać, kilku potencjalnie zainteresowanych: @anonimowy_programista @noisy @denis-szwarc @texasholdem @plaisant @manah @kamil-wasniewski @blamedrop @WhiskeyIHaze @KinkyFish i oczywiście @theromanpolan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tesla #nikola #gielda #samochodyelektryczne #technologia #elonmusk #samochody #motoryzacja
OppositionFuhrer - Bardzo ładnie opisana histora całego scamu Nikoli. Polecam wszystk...
  • 54
@Opposition_Fuhrer: Był gościem u Jason Calacanis - wczesny inwestor Uber, Calm, Robinhood itp. To u Jasona był reporter John Carreyrou z dwoma wizytami i to od tego zaczęło się rozgrzebywanie Theranos, też polecam te rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gosciu82: @WhiskeyIHaze Polecam wątek: https://www.wykop.pl/wpis/63034703/#comment-223343395
Wrzuciłem tam kilka screenów z tego naganiania. Najlepszy jest ten gigantyczny wątek, co on tu #!$%@?ł, to po prostu majstersztyk. Wszyscy go orali a ten tylko w kółko pieprzył te same kłąmstwa aż zaczął wyzywać matki mirków że ich nie wyskrobała itp.
Opposition_Fuhrer - @gosciu82: @WhiskeyIHaze Polecam wątek: https://www.wykop.pl/wpis...

źródło: comment_16421809189WcuobHIL0ZDsEUv4548EH.jpg

Pobierz
@Opposition_Fuhrer: najlepsze, że on tam się upiera, że ciężarówki nikoli już dostarczają browar w usa a tesla nawet nie ma prototypu. a tam go wyjaśniają, że nikt tych ciężarówek nikoli nie widział a te od tesli normalnie widuje się na ulicach.
Plus z tego co pamiętam to na nagraniach reklamowych te ciężarówki chodziły na silnikach spalinowych. Tak jak była ta afera z xboxem/ps gdzie niby gry były odpalane na konsoli a
@Opposition_Fuhrer: on samym #!$%@? i tym wstawianiem wszedzie emotek " ( ͡º ͜ʖ͡º) " mnie #!$%@?. taki wszechwiedzący profesor. a prawda jest taka ze to klamca i oszust, ktory jest golodupcem i klamie innych zeby mu zazdroscili. Parszywy robak, jak zawita na tagu to #!$%@? , ale od czegos jest czarnolisto.

Ale za to jest idealnym antywskaznikiem

@WhiskeyIHaze: Właśnie o tym mówię. Ta dyskusją jest piękna. Rumun dostaje masę dowodów świadczących kompletnie odwrotnie, ignoruje to po prostu i dalej swoje brednie. W sumie podobnie jak megaloxantha w temacie eth. Jeżeli cos mu nie pasuje, to po prostu ignoruje to i w wmawia że jest odwrotnie... No i rozmawiaj tu z takim :D

Naprawdę z tą Nikolą to rumun osiągnął jakaś nirvamę, boski level....
My wszyscy go znamy i
Opposition_Fuhrer - ! Ukryty tekst...> najlepsze, że on tam się upiera, że ciężarówki...

źródło: comment_1642185682cwRySo8AjFCsm86XtWT5UX.gif

Pobierz
A wszystko przypieczętowała wielka współpraca GM z Nikolą i wykupienie przez nich udziałów w Nikoli za kilka mld$


@Opposition_Fuhrer: to podobnie jak wielkie współprace tmobile i innych gigantów z świata technologii w czajnika aka linka czy jak to gówno się tam zwało. debil pozostanie debilem a umysł biedaka nie pozwoli mu zostać bogatym nawet jak wygra 100 milionów na loterii.
@Opposition_Fuhrer: po obejrzeniu tego filmu w sumie muszę powiedzieć jedno. kiedyś byłem jak romek. też "inwestowałem", jak to wtedy nazwywałem, w gówna typu bitconnect. do teraz pamiętam jak mnie #!$%@?łeś wtedy z pawlo, że wierzę w jakieś gówna. Kto by się dzielił takim czymś, kto daje hajs za free. Ale uważałem was wtedy za jebniętych co tylko widzą btc a nie dostrzegają perełek inwestycyjnych.
Co prawda nie wyszedłem na tym tak
@Piotrrulla: A co ma się stać z nimi? Obecnie dopiero zaczynają się procesy przeciw Miltonowi. Muszą zapaść jakieś wyroki. Ale cena jest w okolicach IPO, więc jest mizerna w porównaniu z tym co było. Milton sam posiadał jakoś 30-40% tych akcji. Cześć oczywiście zaczął zrzucać po tym jak wyszła gównoburza że oni nic nie mają i wszystko to kłamstwa, renderki, obietnice tylko. Kiedy wyszedł ten raport że to scam, to Milton