Wpis z mikrobloga

#!$%@? mialem sie spotkać jutro ze znajomym z tym, który miał wbic do mnie na sylwestra 2021 ale pojechal z rodzina mniejsza, przelozyliśmy spotkanie na ten weekend co bedzie jutro i jeszcze miałem sie odezwać wczoraj i tak zrobilem, pisze a ten dzis do mnie, zw on nie moze, bo ma nocki i niby majo go awansowac na lidera po roku pracy XDD na lidera przedsiębiorstwie produkcyjnym, a obecnie robi tam jako zwykły robol przy tasmie i on takie ze on jeszcze musi sie "nastawic" do tej pracy bo w pon majo awansowac i chve sie pokazac z jak najlepszej strony XDD

I tak niestety ma lekką niepelnosprawność, a znam go bo koleguje sie z jego bratem, jestem dość tolerancyjny, wyrozumialy i empatyczny do takich osób, ale nie przypuszczalbym ze bedzie tak kłamać
¯\_(ツ)_/¯

@Pimenista Lider zarabia od 6,5-9 tys netto, lider to prawie jak szef/kierownik/menadżer do tego trzeba mieć wyksztalcenie i posiadać jakies cechy glównie charyzma, inteligencja, kreatywność a on niestety ale kreatywny nie jest a przez swoją chorobe inteligentny tez nie jest

#oswiadczenie #gownowpis
  • 4