Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: zeby to osiagnac wystarczy plan treningowy 100 pompek, 50 przysiadow, 50 brzuszkow. Do tego zestaw cytrulina, kawa piernikowa, bcaa ze sklepu WK i 3 miesiace wystarcza do takiej sylwetki przy trzymaniu bialka 1,6g na kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Towarzysz_Blackpill: @reasonable: @piwakk: no właśnie niby wszyscy tu trollują, jakie to niemożliwe, że gość tak wygląda naturalnie, a kurczę...

brzuch - niska tkanka tłuszczowa, kwestia diety bardziej niż treningu. ma 4pak, można nawet powiedzieć, ze nie ma genu do brzucha, plus chyba specjalnie stoi trochę krzywo, może ma niesymetryczne kostki tego 4-paka i wyrównuje w ten sposób do zdjęcia

przedramiona, bicek i tricek - no serio to są łapy
@GhostTrick: No u mnie akurat jest 6-pak, ale ja dieta od długiego czasu + za każdym razem jak ćwiczę to robię kilka ćwiczeń na brzuch + biegam jeszcze.

Co do łap to dużo robią geny. Na pewno każdy ma znajomego co mało co ćwiczył, a wygląda na napakowanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie klata się mega rozrosła, ale to chyba zasługa dużej ilości dipów no i
@piwakk: cii... na wykopie "nic się nie da" osiągnąć. nie da się zrobić formy, nie da się wyrwać seksi julki, nie da się dobrze zarabiać ;) a komu się udało, to na pewno bo jest z oskariatu, z urodzenia w bogatej rodzinie, a nie osiągnięte ciężką pracą nad sobą ;)
@reasonable: mi wygląda na zbyt masywnego, żeby to była tylko kalistenika (może to kwestia zdjęcia). Łapa też jakoś mi nie pasuje, bo wygląda jakby była robiona na ćwiczeniach skracających mięśnie a nie rozciągających je. Budowa klaty tak samo nie pasuje mi do sylwetek, które widuję wśród kalisteników.