Wpis z mikrobloga

@FxJerzy: no ale piszesz, że może sortujesz ten papier, tylko nie wiem po co to piszesz skoro wiadomo, że nie, bo jak pisałem żaden broker by Ci tej opcji nie dał. Ja nie wiem czy ty jesteś botem ale.twoje wypowiedzi są bez sensu, odpowiedzi na komentarze są zupełnie o czymś innym a do tego ciągle promujesz upadłe spółki nie wiadomo po co.
@FxJerzy:

@Magiczny_Marek_M: tak ale powolutku i na rynku i po wysokiej cenie - dzięki temu mają zero długu. AMC też to zrobiło, ba szybko przez dark pool i #!$%@?ło cały ruch w górę.


I to znowu pokazuje ogrom niewiedzy. Czy ty czytasz reddit i jeszcze przez translatora?
I to znowu pokazuje ogrom niewiedzy. Czy ty czytasz reddit i jeszcze przez translatora?


@blinxdxb: Wytłumaczyłem w zrozumiały sposób, czemu "firma" sprzedała i porównałem do AMC w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Dam ci #czarnolisto i będzie spokój.
@FxJerzy: przecież on nie sprzedał wtedy kiedy były po 70 a kiedy były po 40. A do 500 nigdy to by nie doszło, bo się małpy wyprzedały i dlatego spadło. Poza tym nie odpowiedziałeś dlaczego GME leci tak samo w dół skoro ceo nie sprzedaje... Tak jak mówiłeś bujasz gdzieś w obłokach.
@FxJerzy: nie dobiło, bo małpy sprzedały jak doszło do 70. Poza tym nawet jakby nie sprzedali to by nie doszło. Ten stock jest nic nie warty. Dzisiaj spadł poniżej 20 tak jak mówiłem, kto założył shorty stał się bardzo bogaty. Przecież to widać było po sales orderach. Ale nie rozumiem dlaczego 3x zmieniasz temat.