Wpis z mikrobloga

Mircy chce kupic auto tak w przedziale 70-80 tys maksymalnie, w nowe raczej nie celuje bo w tym przedziale cenowym nic co by mi sie podobalo nie znajde.

Chce sredniej wielkosci auto, nie za duze ani za male, na ten moment zastanawiam sie nad trzema samochodami:

1. BMW seria 3 (F30/F31), roczniki tak kolo 2015 w tej cenie mozna znalezc
2. Audi A4 (B9), jw tez 2015-2016
3. Passat (B8), tutaj moglby byc troche mlodszy 2016-2017 w tej cenie

Glownie waham sie miedzy tym bmw i audi, passat tak na dokladke dodalem bo wydaje sie w miare sensowym wozem.

Jezeli chodzi o silnik to w sumie nie ma dla mnie wiekszego znaczenia bo glownie robie dluzsze trasy wiec diesel moglby byc chociaz jednak wolalbym benzyniaka.

Ktos doradzi/odradzi ktorys z tych aut?

#motoryzacja #samochody #bmw #audi #volkswagen #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Burkhard: BMW 320d z silnikiem N47/B47, automat ZF8HP i masz dupowóz na lata
Z tej trójki najlepszy silnik, skrzynia, zawieszenie i frajda z jazdy
  • Odpowiedz
@Burkhard: A4 B9 mogę polecić użytkuję od 5 lat i zrobione 120kkm bez większych przygód (diesel). Natomiast 2 razy bym się zastanowił szczególnie nad rocznikiem 2015 bo to początek produkcji i można trafić na jakieś choroby wieku dziecięcego, które wyjdą za chwilę. Na forum A4 piszą też że skrzynie S-tronic potrafią szybko paść, szczególnie przy benzyniakach, które ktoś katował często spod świateł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burkhard: a4 b9 2.0 tfsi 252km here, jeśli akceptujesz spalanie w mieście w granicy 11-12 litrów a na trasie z 8/9 i lubisz quattro to bym pomyślał. Natomiast tak jak kolega pisał, autko z 2015 roku może mieć jakieś niedociągnięcia. Ja mam 2018r i póki co mój jedyny problem jest taki że w zimie potrafi zaskoczyć jak dodasz za dużo gazu. Generalnie autko supcio
  • Odpowiedz