Wpis z mikrobloga

@smacznyy: Pytanie "cześć, też jesteś na tym wykładzie?" zadane w środku wykładu zrobi robotę!

A tak serio, to próbuj, co Ci szkodzi? Najwyżej przez chwilę się dziwnie poczujesz jak wyjdzie na to że coś nie tak odczytałeś ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smacznyy: Lepa w gębe i za włosy zaciagnij do łóżka w akademiku. Nie za nogę żeby piach sie nie nasypal. Tak robili kiedyś ludzie i było ok.
  • Odpowiedz
@smacznyy Nie chcę burzyć twojego toku myślenia, ale równie dobrze mogła cię uważać poprostu za debila (nie wiem "anomalie" tego rocznika)

Najprościej jak cię to interesuje to idź i zapytaj "albo mi się wydaje albo widzę że cały czas na mnie zerkasz" czy coś w tym stylu..
  • Odpowiedz
@Czeski_Pablo: Czemu za debila skoro na kurs mozesz sie zapisać od 18 lat, trzy niesiące przed 18 za zgodą rodziców. Co w tym zlego, że 23 zapisał sie na prawko? Mój kuzyn dopiero w wieku 26 sie zapisal ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@smacznyy stary , mówię ci tylko jak to widzę - idź zapytaj się albo cię wyśmieje (więc to Suka i faktycznie miałem rację), albo ją zawstydzisz i będzie na Twoje

Przynajmniej nie będziesz musiał dalej rozkminiać.

Dwa postawi cię to na plus, że jesteś pewny siebie, a trzy że masz inicjatywę.
  • Odpowiedz