Wpis z mikrobloga

@Czeski_Pablo: Jak tak ją obserwowalem to nie jest sukowata, raczej wydaje się towarzyska i miła. Właśnie najbardziej się obawiam, ze zostane wyśmiany albo mnie odbierze za kogos kto przyszedl na kurs w celu randkowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smacznyy jeszcze takich świrów nie widziałem żeby na prawko płacili żeby kogoś poderwać xd

Jak nie chcesz prosto z mostu zagadaj do grupy po wykładzie. Wystarczy spojrzeć na kilka rzeczy - czy gdy żartujecie w grupie śmieje się do ciebie czy stopy są zwrócone do ciebie etc. Takie drobne rzeczy jeżeli tak to faktycznie masz swoją rację
  • Odpowiedz
@smacznyy hej, hej spokojnie - nie bierz tego do siebie. Przecież nie poszłeś na kurs żeby randkować. Nie wiem stary ja ci poradziłem albo zapytasz otwarcie (co postawi cię w formie pewnego siebie faceta) , albo podejdź do grupy w której stoi na przerwie lub na końcu zajęć (co postawi cię w formie przyjacielskiego otwartego gościa) Albo nie rób nic i się nie dowiedź. ¯_(ツ)_/¯

Choćbym nie wiem jak mi byś to
  • Odpowiedz
@shitty_support: Zawołalem, bo zaplusowalas czyli to tak jakbyś się zgadzala z autorem komentarza. Nie irytuj sie, bo ktos Cie zawołal do wątku, w ktorym plusujesz komentarze czyli to tez jakbys uczestniczyła w tej dyskusji
  • Odpowiedz
@smacznyy: to nie ma znaczenia, czy się ośmieszysz czy nie. Kurs się skończy i już jej więcej nigdy nie spotkasz. Jasne, możesz się czuć niekomfortowo jeśli odmówi, ale to będzie chwilowe. Nie wpłynie na Ciebie za bardzo.
  • Odpowiedz