Wpis z mikrobloga

@Krs90 Oj tak, te zabugowane wszczepy. Pamiętam jak nie mogłem przez pół gry używać pompki krwi albo ta mała rakieta z łapy potrafiła się zablokować a potem sama wystrzelić xD Balans w tej grze nie istniał.
@Exenex: o przypomniało mi to granie na premiere gdzie mój build pod ynteligenta okazał się kompletnie niegrywalny na trudnym poziomie, zbierałem hajs na reset postaci robiąc poboczne questy które wyglądały tak samo i gówno dawały, i okazało się na koniec, ze to nie resetuje atrybutów tylko perki, czy jakkolwiek się tam to nazywało, i byłem zmuszony grać rewolwerowcem z maxem do inteligencji, bez atrybutów do strzelania xD super reset postaci bulwo
@Exenex: Co do wszczepów, to mi zabrakło zupełnie konsekwencji "przeładowania się wszczepami". Powinno się dać zrobić z siebie pół robota pół humanoida albo np. grać 100% czystym człowiekiem. I obie ścieżki powinny być na swój sposób atrakcyjne. Jeśli chodzi o perki, to poszli po linii najmniejszego oporu. Nawet nie było czegoś w stylu +15% do czegośtam ale -10% do czegośtam innego. Nie wykluczam, że część perków została usunięta razem ze wspinaczką
Co do wszczepów, to mi zabrakło zupełnie konsekwencji "przeładowania się wszczepami". Powinno się dać zrobić z siebie pół robota pół humanoida albo np. grać 100% czystym człowiekiem. I obie ścieżki powinny być na swój sposób atrakcyjne.


@Prezydent_Polski: Miałam nadzieję właśnie na taki system. W zależności od liczby wszczepów mogłyby się różnić jakieś opcje dialogowe lub postać mogłaby cierpieć na cyberpsychoze. A tak to znów wyszło płytko i nieciekawie. 15% do nudy