Wpis z mikrobloga

Ciekawa historia. 2 lata temu była na pierwotnym znośna inwestycja która się interesowałem w Krakowie na Piaskach Nowych (wiem ze zadupie ale za do dwa szpitale całkiem niedaleko i medyczny UJ a patrząc na cenę wychodziło git) zadzwoniłem do dewa ale wszystkie mieszkania w metrażach które mnie interesowały już poszły a wcześniej nie miałem zamiaru kupować przez rakowy system spłat ALE deweloper powiedział ze do roku - półtorej maja otrzymać decyzje o budowie kolejnego etapu. Ostatnio zajrzałem sobie na stronę tej inwestycji a tam tylko te poprzednie etapy wyprzedane. Zadzwoniłem do ziomka i pytam o co cho bo miał być nowy etap a tu nic nie ma. Ziomo mówi ze jak najbadziej ale na ten moment się wstrzymują z pracami nad ta inwestycja i w najbliższym czasie (nie maja w planach na 2022) MAJĄC ZEZWOLENIE NA BUDOWE. Wiec wydaje mi się ze akurat opinie o tym ze deweloperzy musza budować bo musza są mocno nietrafione a ta sytuacja mnie tylko w tym utwierdziła ( ͡° ͜ʖ ͡°) #nieruchomosci
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PandaCKratka: duzy deweloper? Oczywiscie, ze bedzie spadek podazy, ale mniejszy, niz niektorzy tu prognozuja. Z tym ze sporo produkcji nie trafi do sprzedazy indywidualnej, a na najem. Szczegolnie posrod duzych deweloperow, ktorzy juz ida w tym kierunku dywersyfikujac
Oczywiscie, ze bedzie spadek podazy, ale mniejszy, niz niektorzy tu prognozuja.


@kiedysmialemtubordo: W sumie trolololo i jakoś nigdy nie zapytałem. Powiedz mi jakie ty masz konkretnie doświadczenie w branży nieruchomości i skąd czerpiesz wiedzę na ten temat? Czy obróciłeś w życiu czymś więcej niż jedno mieszkanie? A choć jednym mieszkaniem? Wybudowałeś cokolwiek? Dom jednorodzinny? Blok? Kosztorysowałeś jakaś inwestycję deweloperską? Sprzedawałeś grunt budowlany? Kupowałeś? Przy ilu inwestycjach deweloperskich miałeś okazję pracować? Ile
@PandaCKratka: > Ziomo mówi ze jak najbadziej ale na ten moment się wstrzymują z pracami nad ta inwestycja i w najbliższym czasie (nie maja w planach na 2022) MAJĄC ZEZWOLENIE NA BUDOWE

Czyli to już? Już jest ten kryzys, w czasie którego deweloperzy ograniczają podaż? No to gdzie te spadki cen. :/
@ButtHurtAlert: ty bys się pochwalił swoim doświadczeniem w temacie rynku nieruchomosci. i tym dlaczego siedzisz na tym tagu już o pół do siódmej rano, bo to by mogło tłumaczyć, dlaczego musisz płakać, że cię nie stać na mieszkanie
jednego z najwiekszych projektow nieruchomosciowych w kraju


Projektu czyli czego konkretnie? Bo rynek nieruchomości to teoretycznie jest też np. budowa autostrady. I co to znaczy "udział w obsłudze"? Jakie masz doświadczenie z mieszkaniówką?

Generalnie zajmuje sie rynkami finansowymi :-).


Tak, to właśnie widać.

@kiedysmialemtubordo:
jak se jade do roboty to se pisze.


fajne masz hobby

Ale ja nie zgrywam eksperta rynku nieruchomosci w przeciwienstwie do ciebie xD


Ale to nie ja mam ból dupy o to, że nie mam wiedzy i doświadczenia w rynku nieruchomosci. xD Sprawdzałeś sobie kiedyś tag pod którym piszesz? Nazywa się #nieruchomosci Nie #trolleigownozarzutki , nie #kolkowzajemnegowalenia
nie #wdrodzedomagazynu Więc z załozenia wiedza na temat nieruchomości powinna być premiowana

@ButtHurtAlert:
no i sie zesrales i wszystkich obrazasz personalnie, bana dac nie mozesz bo to nie twoj wpis, a nadal nie wiemy co za ekspercka wiedzą nas tutaj raczysz.


Wszystkich? Nie - tylko tych kilkanaście osób. Wiedzą ekspercka? No pisałem nie raz. Kilkanaście lat pracuję na rynku nieruchomosci, pracowałem przy budowie i sprzedaży kilkuset mieszkań, dużo sam sprzedawałem i kupowałem, byłem pośrednikiem, pracowałem dla deweloperów


dyskusja z toba gorsza niz z dzieckiem, juz
a ja jestem jan kulczyk nadaje z malediwuw ps to prawda


@ButtHurtAlert: Nie, jesteś tylko mentalnym dzieciakiem na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a wiadomo to po stylu i treści wypowiedzi, a nie po tym, że widać tylko nicka. Gdyby pisał tu jan kulczyk to gdyby nawet pisał z konta januszpawlacz2137 szybko można byłoby się zorientować że to ktoś kto wie o czym pisze