Wpis z mikrobloga

Generalnie to beka z najmana i za niektóre rzeczy propsuje stanowskiego, ale po kolaboracji najman-słowik, stanowski powiedział że najman jest pachołkiem pruszkowa i żeby to całe towarzystwo i pruszków wypierpapier, a przecież jeszcze niedawno gościli u siebie, na kanale sportowym TEDE, który nagrał pare lat temu teledysk ze słowikiem.

A tak w ogóle to w #!$%@? mam to. I wiem, że zaraz ktoś napisze „jakbyś miał to w #!$%@? to byś tego nie pisał, a piszesz tak żebyśmy myśleli że nie przejmujesz się takimi rzeczami, ale naprawdę mam to w #!$%@?, a że trochę się naćpałem to se pomyślałem „a napisze”. Pozdro Elo

#kanalsportowy
  • 8
@bravos52 naprawdę myślisz że Stanowski zna wszystkie teledyski tedego i kto w nich wystąpił? Stano często wykazuje się ignorancją na temat dzialalnosci swoich gości a szczególnie raperów.


Zwisa mi to naprawdę
@bravos52: Pazura także był, jeszcze jakieś epizody mogę zrozumieć ale to co wyprawia Najman to już kupa gówna. Tylko ciekawe kto tego jełopa wypromował, oczywiście podnosząc sobie samemu popularność i nakręcając to jeszcze bardziej kolejnymi akcjami jak ta z kurtką. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej późno niż wcale i mam cichą nadzieję, że to odcięcie się od bandytów było szczere. Może prędzej niż później Stano przyjmie też
rzaden_problem - @bravos52: Pazura także był, jeszcze jakieś epizody mogę zrozumieć a...

źródło: comment_1641920237BLxPUZag35ujaXiPSusezu.jpg

Pobierz
@bravos52: Mimo wszystko to jest strasznie naciągana próba symetryzowania. Po pierwsze, "Słowik" nie wystąpił w teledysku u Tedego, tylko u Malika. Tede był tam na planie gościem, zrobił swoją robotę, wziął hajs, ale jego wpływ na kształt klipu i casting był żaden. Po drugie, nie jest rolą Stanowskiego czy Smokowskiego robienie takiego dogłębnego reaserchu pod kątem moralności swoich gości i nawet jeśli któryś kiedyś powiedział "dzień dobry" jakiemuś gangsterowi, to nie
@bravos52: Mimo wszystko to jest strasznie naciągana próba symetryzowania. Po pierwsze, "Słowik" nie wystąpił w teledysku u Tedego, tylko u Malika. Tede był tam na planie gościem, zrobił swoją robotę, wziął hajs, ale jego wpływ na kształt klipu i casting był żaden. Po drugie, nie jest rolą Stanowskiego czy Smokowskiego robienie takiego dogłębnego reaserchu pod kątem moralności swoich gości i nawet jeśli któryś kiedyś powiedział "dzień dobry" jakiemuś gangsterowi, to nie