Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #milicja #policja
milicja w tym kraju to są na prawdę najniższe formy życia. Umundurowani milicjanci stojący pod biedronkami to nic. Teraz tajniacy chodzą pod żabki i wlepiają mandaty każdemu jak leci.
Ci ludzie nie zasługują na żaden szacunek i powinni być zamykani w więzieniach w związku z działaniem na szkodę narodu. Zwykła uzbrojona mafia której zadaniem jest dręczenie ludzi.
  • 11
@Stealth: no tak, bo jak rząd napisze w ustawie, że milicja może mordować za brak maseczki to też odpowiedzialność magicznie się rozmyje i będzie to wyłączna wina rządu?
Milicja jest zobowiązana do służby narodowi i odmowy wykonywania bezprawnych i szkodliwych rozkazów. Zakładam zatem, że każdy kto miał honor odszedł z tej służby a zostały same przygłupy które nie mają nic przeciwko dręczeniu obywateli. Dlatego zero szacunku do tych ludzkich śmieci.
@niemampojecia: Mordowanie narusza inne przepisy. Policja jest od tego żeby egzekwować prawo, a nie ja ustalać i decydować czy tak jest "dobrze" czy nie. Noszenie maski jest upierdliwe, ale raczej nie szkodliwe. Póki co bezprawne to nie jest, bo sądy też walą kary.
Poza tym, to też są ludzie. Mają kredyty, rodziny, wydatki. Jak sobie wyobrażasz rzucenie pracy z dnia na dzień?
Na komorników też jesteś zła, bo zabierają ludziom pieniążki?
@Stealth: obowiązek chodzenia w maskach przez wszystkich również narusza inne przepisy. Raz, że srovid nie jest wpisany w listę chorób zakaźnych i dwa, że prawo nie pozwala wymuszać stosowania takich środków zapobiegawczych wszystkim. Jedynie w uzasadnionych przypadkach gdzie ktoś jest podejrzewany o zachorowanie.
Milicja jawnie łamie te przepisy i nadużywa władzy.

Sądy skazują osoby które naruszają kwarantannę mając pozytywny wynik testu. I ja tego nie kwestionuję. Kwestionuję dręczenie ludzi przez milicję
@niemampojecia: Przecież nie masz obowiązku przyjąć mandatu. Nie zgadzasz się z ich zdaniem, to nie przyjmujesz i idziesz do sądu.
Jakie ty to dręczenie widzisz?
Do galerii też nikt Ci nie rozkazuje iść.
Takie dostali polecenia z góry, czyli od miłościwie panujących. I nadal uważam, że to oni są winni.
To tak jakbyś oskarżała młotek że cię jebnął, zamiast osoby która go trzyma.
@Stealth: Jakie dręczenie XD podchodzi dwóch karków-milicjantów, pozbawiają mnie możliwości przemieszczania się na następne 30 minut (jak nie dłużej), każą mi się legitymować albo iść z nimi do radiowozu, informują mnie, że mam zapłacić 500 złotych albo mogę się iść bujać w sądach. No tak. Jakie dręczenie, przecież wszystko jest ok. Chodzenie do sklepów po bułki i masło to sama przyjemność w pisowskim gównpaństwie.
Dobrze wiem, że to wy pisowcu. Usuń
@niemampojecia: kurde, nie wiem gdzie Wy ich spotykacie. Mieszkam w mieście, 600k ludzi, a nie mogę mend spotkać od jakiegoś czasu :/. A chciałbym ich #!$%@?ć cykając im fotki czego nie lubią, to nie mogę :/