Wpis z mikrobloga

Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-progesterona żeby przestać sponsorować tą farsę gdzie najgorsze kur** tego narodu będą celebrytami.
Przecież to się nie godzi żeby ludzie którzy zabijali, gwałcili, zastraszali itd żyli teraz w luksusie i byli idolami młodych ludzi, no ja pierd(_ )
#mmavip #najman #kanalsportowy
QiZiW - Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-prog...

źródło: comment_164189157706WoMMURTFlhLmW4DfFCPf.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@MieszamKaweOlowkiem: Racja, lecz trzeba to tępić wszystkimi możliwymi sposobami bo dojdzie do tego że te gówniarze zderzejąc się z życiem dorosłym pójdą w ślady swoich idolów bo robota na magazynie jest nudna i ciężka a w internecie pokazują jak to gangusy sobie żyją nawet po wyrokach...
  • Odpowiedz
ylko u nas jest cos takiego możliwe, nawet w USA prawdziwi gangsterzy nie maja takiej sławy jak nasze SBeckie chlopaki XD


@Godir17: Nie w ogóle XD A "five families" z Nowego Jorku i masa filmów o gangusach, sentymenty do Ala Capone, Lucky Luciano to z dupy się wzięły xD Nie wspominam już o gangusach z innych krajów jak Escobar czy El Chapo.

Wystarczy wyjąć głowę z dupy i zainteresować się
  • Odpowiedz
@XpedobearX: akurat temat bardzo mnie interesuje, ale chyba w twojej dupie twojej glowie ciężko sie mysli bo wyciagasz zle wnisoki. U nas jest kultura podziwiania tych ludzi i promowania. W USA ludzie sa po prostu ciekawi jak to wyglądało, nikt tam nie zaprasza takich osob jako publicznych gości bo te czasy juz minely, kiedyś ludzie robili z nimi foty i sie z nimi pokazywali bo gangsterzy mieli wladze i popularność.
  • Odpowiedz
W USA ludzie sa po prostu ciekawi jak to wyglądało, nikt tam nie zaprasza takich osob jako publicznych gości bo te czasy juz minely, kiedyś ludzie robili z nimi foty i sie z nimi pokazywali bo gangsterzy mieli wladze i popularność.


@Godir17: A wywiad Seana Penna z El Chapo, gdy ukrywał się w Meksyku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A środowisko raperów, którzy oficjalnie należą do gangów?
  • Odpowiedz
@Niggalke: Tylko nie dziwi ciebie, że akurat teraz.


@niepopularna_opinia jak ci się nie chce to nic nie rób. Przestań tylko sobie wmawiać, że to hipokryzja. Bo ciekawy jestem co ty zrobiłeś, żeby ta bandyderka nie była "sławna". Szach mat hipokryto.
  • Odpowiedz
@Godir17: Franzese na każdym podcaście, kryminalista Belfort który zniszczył życie wielu ludziom, piosenki pop o wciąganiu i dealowaniu na szczytach toplist. Tam jest chyba jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@Tasde: A Słowik jest normalnym obywatelem, odsiedział wyrok. Spłacił swój dług dla społeczeństwa.


@niepopularna_opinia: a op też jest normalnym obywatelem i ma wolność słowa. Jak chce nazywać gangsterów #!$%@? to ma takie prawo. Op jest też częścią społeczeństwa i jak z innymi osobami chce mówić, czy nawet krzyczeć, żeby takie osoby #!$%@?ły z życia społecznego do piwnicy to ma takie prawo.
  • Odpowiedz
@QiZiW: A Ty myślisz, że jaki odłam społeczny ogląda to gówno. Jakoś mi się nie chce wierzyć, ze normalnemu człowiekowi z krwi i kości, etatowiec, dwójka dzieci chce się oglądać te bzdury. Albo gówniażeria albo patologia - im imponują takie postacie, sponsorzy mają grupy docelowe.
  • Odpowiedz
@Grzabek: Jedno chodzi o gówniazernie żeby nie robiły sobie idolów z tych miernot.
A drugie trzeba to tępić z szacunku do ofiar grupy pruszkowskiej i nie pokazywać tych mord opływających w luksusie.
  • Odpowiedz