Wpis z mikrobloga

Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-progesterona żeby przestać sponsorować tą farsę gdzie najgorsze kur** tego narodu będą celebrytami.
Przecież to się nie godzi żeby ludzie którzy zabijali, gwałcili, zastraszali itd żyli teraz w luksusie i byli idolami młodych ludzi, no ja pierd(_ )
#mmavip #najman #kanalsportowy
QiZiW - Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-prog...

źródło: comment_164189157706WoMMURTFlhLmW4DfFCPf.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: Ty już się popisałeś dzisiaj:

"Dobra skończ. Koleś dowodził jakimiś sterydziarzami w latach 90, bo państwo było na trytytki. A ty produkujesz jakieś legendy. Oni nawet w latach 90 byli cienkimi bolkami. Wtedy byli agenci wywiadu kręcili prawdziwą mafię. Tylko takie interesy lubią ciszę. Skopanie jakiegoś zenka było bardziej medialne."

Biedny, niewinny Słowik. Oni tylko pobili pare osób, a to naprawdę służby były prawdziwą mafią chlip chlip. Nie jesteś
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: jeżeli chcesz to tak kurczowo trzymać definicji prawnych, to nie jest wolnym człowiekiem ponieważ jest objęty środkiem zapobiegawczym w postaci ograniczenia wolności tj. Obowiązku stawiania się trzy razy a tygodniu na komisariacie policji, oraz jest objęty zakazem opuszczania kraju.
  • Odpowiedz
@NaturalBornLeader: Napiszę prosto i krótko bo szkoda mi czasu na takich osobników.
Nie wiem jakie intencje ma Krzysztof ja widzę że wykorzystuje swoje umiejętności dziennikarskie w słusznym celu czyli grillowaniu takich tematów i uważam że na ten czas robi lepszą robotę niż wszystkie stacje informacyjne w tym kraju które skupiają się nad robieniem wody z mózgu niż nad jakimikolwiek problemami.
Swoją narrację w tym komentarzu poparłeś jedynie na swoich domysłach
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: Nikt mu tego prawnie nie zakaże, ale opinii publicznej ma prawo to się nie podobać. W związku z tym, mają prawo naciskać na sponsorów, żeby się wycofali z tego gówna.

Pomijając, że Słowik pewnie złotówki w życiu nie zarobił legalnie, więc niech zacznie od inwestowania legalnych pieniędzy.
  • Odpowiedz
A Słowik jest normalnym obywatelem, odsiedział wyrok


@niepopularna_opinia: W trakcie odsiadywania tego wyroku założył w więzieniu zorganizowaną grupę przestępczą która korumpowała strażników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy kto pisze/sądzi tak jak Ty jest po prostu głupi.
  • Odpowiedz
@QiZiW:
Napisze prosto, bo tak własnie zwracam się do prostaków.
Zastanów sie czy krytykujesz cały proceder i schemat robienia gal i fejjmu na ludziach o wątpliwej moralności - dla mnie to ten sam śmietnik, ale ty może podobnie jak Krszysztof to jakoś rozgraniczasz, wartościujesz, wazysz i omawiasz na jednym przykładzie?
Jesli Michniewicz i Gromda, to nie to samo, to jakie sa granice przy promowaniu takich ludzi?
Wiek, wiek ofiary, długośc
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: bardzo normalny obywatel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

„Zieliński za kierowanie gangiem pruszkowskim został skazany na sześć lat więzienia, a na wolność wyszedł w 2013 r. W międzyczasie odbywał także karę za wymuszenia rozbójnicze. W 2017 r. ponownie został aresztowany za wyłudzenia VAT, wymuszenia rozbójnicze, rozboje i napady. Wyszedł w 2020 r. po wpłaceniu 400 tys. zł kaucji.”

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Banasiak - a tu pełna historia.
  • Odpowiedz
@QiZiW: nie wykorzenisz tego, masa debili zachwycać się będzie kanaliami typu Słowik, Masa czy Urban. Jakby Słowik zalozyl kanal na yt to miałby tysiące wyswietlen. Gówniarze od lat spuszczają się nad uszatym bo czasem wysra z siebie coś pseudobłyskotliwego.
  • Odpowiedz