Wpis z mikrobloga

Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-progesterona żeby przestać sponsorować tą farsę gdzie najgorsze kur** tego narodu będą celebrytami.
Przecież to się nie godzi żeby ludzie którzy zabijali, gwałcili, zastraszali itd żyli teraz w luksusie i byli idolami młodych ludzi, no ja pierd(_ )
#mmavip #najman #kanalsportowy
Pobierz QiZiW - Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-prog...
źródło: comment_164189157706WoMMURTFlhLmW4DfFCPf.jpg
  • 111
@QiZiW swoją drogą jestem ciekaw czy ten stary dziad słowik, dalej ma zapędy do mordowania. Jestem bardzo ciekaw czy ruszy po reaktywacje gangu, w więzieniu też założył gdzieś to czytałem. Takie typy się chyba nigdy nie zmienią
@QiZiW: Ale sponsorów nie przekonasz bo przecież oni sami pewnie powiedzieli Najmanowi, ze jak nie #!$%@? czegoś co rozsławi tą jego gówno organizacje to oni się wycofają.
@niepopularna_opinia:
"Chodzi mi o to, że Słowik nie jest żadnym gangsterem dzisiaj, a wtedy byli tylko brutalnymi troglodytami na zlecenie."

Z tym można się zgodzić.

Jednak ci brutalni, prymitywni troglodyci(zapewne za przyzwoleniem służb) wyrządzili krzywdy w skali porównywalne do skali swego prymitywizmu.

Tak że nie widzę nic niepoprawnego w tępieniu ich z życia publicznego.